reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Jak u mnie za dwa tygodnie na wizycie lekarz potwierdzi że jest OK, to też skarpetki kupię.
I ja też po dwóch stratach - w 8 i 10 tygodniu... Dziś kończę 7 tydzień, więc strach się nasila...
Ja straciłam ciążę w 19 tyg. Tak więc dla mnie nie istnieje jakiś termin po którym będę spokojniejsza :(
 
reklama
Brzuch zaczyna tak szybko rosnąć? U mnie często taki był jak miałam wzdęcia hahah
No właśnie Ja nie mam w ogóle problemów ze wzdęciami. Kompletnie. Mi lekarz powiedział, że mam mała macicę i dlatego szybko pojawi się u Mnie brzuszek. Bo tym bardziej musi się rozrastać, rozciągać. No i miał rację.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A znamy się znamy :) jesteśmy przykładami że IUI się udaje :) :) trzymam kciuki za dziewczyny na tamty wątku i czytam jak się czyją inne marcówki na tym wątku na kiedy masz termin ?
Z miesiaczki wychodzi 28 marzec a z usg to zobaczymy po wizycie. [emoji6] a jak.Ty sie czujesz?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z miesiaczki wychodzi 28 marzec a z usg to zobaczymy po wizycie. [emoji6] a jak.Ty sie czujesz?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi wychodzi z usg 4 marzec. Mam poranne mdłości ,cały czas mi się odbija i w nocy straszny ból piersi. Dalej mam delikatne bóle podbrzusza. Myślałam że będzie kolorowo
 
Jestem w poczekalni, nie pamiętam żebym się tak stresowała przed pierwszą wizytą w poprzedniej ciąży...to chyba hormony. Trzymajcie kciuki !

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi wychodzi z usg 4 marzec. Mam poranne mdłości ,cały czas mi się odbija i w nocy straszny ból piersi. Dalej mam delikatne bóle podbrzusza. Myślałam że będzie kolorowo
No to faktycznie masz troche tego. [emoji4] ja mam delikatny bol piersi czasami delikatny bol w podbrzuszu i tyle. [emoji6] no ale wszystko przede mna... choc jeszcze jestem ciagle spiaca. [emoji4]


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry