reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny, nie mam w aplikacji marcoweczek, zamkniętego wątku. A będę zbyt leniwa żeby włazić przez przeglądarkę...m pomóżcie jakoś!

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam w aplikacji, rano weszłam z kompa bo też nie miałam. Zaznaczyłam dodaj do obserwowanych i na apce zaczęło się pokazywać.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam takie cos
1501090903-aaaaaa.png

Wchodze w fora zamkniete i tam jest nasze

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień doberek

@Ewarut ja tak jak dziewczyny pisały bym jeszcze zaczekala z tym osadzaniem ze pęcherzyk nie rośnie. Ciąża jest pewnie młodsza i dlatego nie odpowiada wiekowi ciąży liczonego od ost miesiączki. Daj znać jak wyniki bety [emoji4]

Dostałam link do grupy zamkniętej ale nie działa mi nie wiem czemu...

Dziewczyny bierze mnie przeziębienie poradzicie co oprócz syropu z cebuli z domowych leków mogę sobie przygotować?
Jest taki specjalny naturalny syrop dla kobiet w ciazy na P. A aptece od razu bd wiedzialy o co chodzi. Mnie szybko stawial na nogi

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja ciąża obumarla koło 7 tyg dowiedziałam się w 10 i to chyba najgorsze. Ze nic się nie działo. I to że nic się nie dzieje nie jest gwarancja że z maleństwem jest ok. Nie mogę się doczekać 9-10 tyg żeby kupić detektor tętna i moc się w domu bez usg uspokoić
Mialam dokladnie to samo co Ty... Traumatyczne przezycie...

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, nie mam w aplikacji marcoweczek, zamkniętego wątku. A będę zbyt leniwa żeby włazić przez przeglądarkę...m pomóżcie jakoś!

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi Andzelika wyslala link na wiadomosc prywatna. Weszlam wtedy bez problemu zaznaczylam zeby dostawac powiadomienia i po jakims czasie mi sie pokazalo w menu glownym dopiero

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
1501095754-aaaaaa.png


Ja wogole w aplikacji na telefonie nie mam opcji fora zamkniete, a co najgorsze to w laptopie owszem jest 'fora zamkniete' , ale nie ma zadnego tematu [emoji53]
Czekam na dodanie mnie do grupy, albo dziewczyny podesla jakiegos linka do tego nowego forum zamknietego to zacznie mi to hulac [emoji38]


"Wiatr moze mocno wiac, ale góra i tak mu sie nie pokloni "
 
reklama
1501095754-aaaaaa.png


Ja wogole w aplikacji na telefonie nie mam opcji fora zamkniete, a co najgorsze to w laptopie owszem jest 'fora zamkniete' , ale nie ma zadnego tematu [emoji53]
Czekam na dodanie mnie do grupy, albo dziewczyny podesla jakiegos linka do tego nowego forum zamknietego to zacznie mi to hulac [emoji38]


"Wiatr moze mocno wiac, ale góra i tak mu sie nie pokloni "
Wejdź w fora ciążowe
 
Do góry