reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Cześć kobietki . Mam pytanie - czy was też pobolewa czasami brzuch jak okres ? To nie są skurcze tylko właśnie takie pobolewania.
 
reklama
Cześć kobietki . Mam pytanie - czy was też pobolewa czasami brzuch jak okres ? To nie są skurcze tylko właśnie takie pobolewania.

Mnie tak. Od jakiegoś tygodnia, może trochę dłużej... jak byłam we wtorek na wizycie to lekarz nic na to nie pwoiedzial. Szyjka podobno bez szału ale tragedi nie ma ... dzisiaj Np
Mnie dosyć długo i mocno bolało, właśnie jak na okres, plus pachwiny i uda... poprostu mzoe macica powoli się przygotowywuje do porodu? [emoji848][emoji848][emoji848] ale stwierdziłam ze skoro nic się nie działo po tam tym tygodniu to nie panikuje i narazie to olewam ....
 
Ale nawet stały ból to skurcze? Mnie tak boli już długo i to nie trwa kilka minut a np. pół dnia czuje dyskomfort... To też można określić jako skurcze?
 
Ja już mam coraz bardziej bolesne skurcze. Raz miałam od 7 rano do 12, za za jakos tydzień od 21 do 24 I to dość reguralnir ale się wyciszyly
 
No właśnie trochę się zmartwiłam tym pobolewaniem - tym bardziej , że mi się szyjka skraca a wizytę mam dopiero 17. Mam nadzieje , ze przez to się bardziej nie skróci . Nie wiem co robić - mój lekarz przyjmuje ponad 100 km ode mnie . Czy podjechać na IP ? Czy panikuje ??
 
No właśnie trochę się zmartwiłam tym pobolewaniem - tym bardziej , że mi się szyjka skraca a wizytę mam dopiero 17. Mam nadzieje , ze przez to się bardziej nie skróci . Nie wiem co robić - mój lekarz przyjmuje ponad 100 km ode mnie . Czy podjechać na IP ? Czy panikuje ??

To może jak się martwisz bardzo to podejdź na IP. Tymbardziej ze mówisz ze szyjka Ci się skraca to lepiej sprawdzić dla swojego świetego spokoju i żeby malucha nie denerwować swoimi nerwami :)
Mnie tak boli z tana często, dzisiaj dosyć długo ale przeszło.
 
reklama
Ja byłam z tymi bólami kilka razy. Na usg nic nie wychodzi złego, szyjka się nie skraca. Mam brać nospe...
 
Do góry