reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Tomek przeszedł na jedną drzemke w ciagu dnia, nagle i niespodziewanie 😁 nie mógł wytrzymać bez drzemki przed poludniem, aż tu nagle pewnego dnia zaczal miec trudnosci z zasypianiem, wiec ustawilam mu jedną drzemke o 12:00 i działa to 😁 spi tak juz chyba czwarty dzien, nie ma go przez 2,5-3h. To jest duzo wygodniejsze niz dwie drzemki po 1h, mozna lepiej zaplanowac jakies wyjscie z domu, wycieczke, spacer, a nawet obiad 😁
 
reklama
Dziewczyny powiem Wam, ze ta wiosna działa na mnie jak na szpaki. Chcialabym skrzeczącego pisklaczka 😅 planujemy z męzem wiecej dzieci, ale mnie zaczyna wlaczac sie tak mocne "CHCĘ" jak przed Tomkiem i nieraz zbiera mi sie na placz z tego napięcia. Myslalam, ze jak bedzie juz jedno dziecko to nie bede świrowala i co prawda na razie nie świruję, ale dajcie mi jeszcze 2 dni do czasu owulacji 😅 mąż chciałby poczekać miesiąc-półtorej ze staraniami, ale jego argumenty do mnie zupelnie nie trafiają 🙈 potrzebuje jakiegoś kubla zimnej wody i to chyba nie w przenosni, tylko faktycznie, bo zwyczajnie mam chętki na zabawe, ze zdwojoną siłą i z konkretnymi oczekiwaniami 😅 jak kotka w marcu 😅 i nie przeszkadza mi nawet to, ze solidnie poklocilismy sie przed kilkoma dniami i raczej nie pogadalismy po tym zbyt konstruktywnie 🙈
Powiem tak: jeśli mąż śpi na brzuchu to może być ciężko, ale jeśli nie... to droga wolna ;) jak będzie dopytywał kiedy to się stało, powiesz "nie wiem, teraz przecież wszystko pyli, o wypadek nietrudno" :D
 
Tomek przeszedł na jedną drzemke w ciagu dnia, nagle i niespodziewanie 😁 nie mógł wytrzymać bez drzemki przed poludniem, aż tu nagle pewnego dnia zaczal miec trudnosci z zasypianiem, wiec ustawilam mu jedną drzemke o 12:00 i działa to 😁 spi tak juz chyba czwarty dzien, nie ma go przez 2,5-3h. To jest duzo wygodniejsze niz dwie drzemki po 1h, mozna lepiej zaplanowac jakies wyjscie z domu, wycieczke, spacer, a nawet obiad 😁
Potwierdzam, jedna drzemka jest super, Emilka też śpi koło 12-13 przez dwie godziny, czasem 2,5, a najlepsze ze wieczorem pada już koło 19 a nie jak wcześniej, do 22 hasała przez te popołudniowe drzemki.
 
Młody ma chyba 3- dniówkę. Od niedzieli gorączkował po 38,5 a dziś rano miał 40 stopni 😱 Ibufen słabo działał, po 2 godz wciąż miał ponad 37 więc stosuje na przemian z paracetamolem. Byłam u lekarza ale stawia też na 3dniowke więc oby już temp odpuszczała bo dziś to już się wystraszyłam 😔
U nas kaszel od wczoraj😒 ciekawe w co się rozwinie
 
Dziewczyny powiem Wam, ze ta wiosna działa na mnie jak na szpaki. Chcialabym skrzeczącego pisklaczka 😅 planujemy z męzem wiecej dzieci, ale mnie zaczyna wlaczac sie tak mocne "CHCĘ" jak przed Tomkiem i nieraz zbiera mi sie na placz z tego napięcia. Myslalam, ze jak bedzie juz jedno dziecko to nie bede świrowala i co prawda na razie nie świruję, ale dajcie mi jeszcze 2 dni do czasu owulacji 😅 mąż chciałby poczekać miesiąc-półtorej ze staraniami, ale jego argumenty do mnie zupelnie nie trafiają 🙈 potrzebuje jakiegoś kubla zimnej wody i to chyba nie w przenosni, tylko faktycznie, bo zwyczajnie mam chętki na zabawe, ze zdwojoną siłą i z konkretnymi oczekiwaniami 😅 jak kotka w marcu 😅 i nie przeszkadza mi nawet to, ze solidnie poklocilismy sie przed kilkoma dniami i raczej nie pogadalismy po tym zbyt konstruktywnie 🙈

To trzymamy kciuki 😁😁😁✊✊✊
 
reklama
O szalona:)To bierz dziada za rogi i wio do łóżka...niech czyni swoją powinność i zaspokoi potrzeby swojej damy:)


Moja na jednej drzemce od listopada i wtedy trwała ona od godz do 1, 5 a teraz jest lepiej bo potrafi i z 2,5 godz pociągnąć i bardzo mi to pasuje:)


Hehe no musi "nektar do powstania pisklaka" oddać małżonce a tutaj byłoby jednak lepiej aby była świadomość owej czynności🤣

A dlaczegóż nie z lutego?


Właśnie tych dziadów to ja się boję najbardziej....:oops:
Pytałam dzisiaj lekarki na szczepienie na odkleszczowe zapalenie ale ona mówi , że tak mało osób choruje na to że ona zaleca wszystkie szczepienia i jeśli chcemy to oczywiście możemy ale ona uważa , że lepiej zaszczepić na ospę niż na to...i teraz już nie wiem...szczepi ktoś na ospę????
Na ospę nie szczepię na kleszcze też nie. Tzn u starszego rozważam szczepienie na odkleszczowe zap.op mózg. bo on często po lasach biega i na biwaki latem jeździ. Najwięcej tych zakażeń jest w Warmińsko Mazurskim i chyba Podlaskim więc tam mieszkając też bym rozważała szczepienie u malucha.
 
Do góry