reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Spyr
Sprytnie, czyli wrzucasz dziecko do kartonowego pudła, robisz dziury na powietrze i z głowy? :D żartuję oczywscie, pomysł do wypróbowania ;)
Najpierw robisz dziury na powietrze, a pozniej wrzucasz dziecko, w przeciwnym razie tezeba uwazac zeby nie uszkodzic dziecka 😅 warto tez pomyslec nad dziurą na poidelko z woda.
 
reklama
Dawno Mary2094 nic nie pisałaś 😔
Odezwij się jeśli możesz.
I Natulia i Patii26 i karoo-kp.
Co u Was Dziewczyny???
Patii26 jak Ci wychodzi karmienie piersią i praca? Godzisz to?
Hej hej, a zerkam ale nie pisze, właśnie jestem w pracy, jutro z Anastazja idziemy do szpitala na badanie nerek. I tak się kupujemy aby do jutra być zdrowe bo znów byłyśmy chore 😊
 
Cześć dziewczyny.
Cały czas brakuje mi czasu na czytanie Was i wchodzenie na forum 😞 Strasznie mi Was brakuje, tej rozmowy z Wami, ploteczek, porad. Akurat mam kiepski okres w życiu i tak chciałabym z Wami popisać... Nela ma teraz totalną mamoze, bardzo mnie potrzebuje, mojej uwagi, bliskości i przez to nie jestem w stanie w domu nic zrobić. To przez to, że chodzę do pracy i jej brakuje zabawy ze mną, bo wcześniej byłam codziennie a teraz mnie nie ma codziennie. Dodatkowo ma skok rozwojowy i idą jej zęby, trzy czworki na raz, jedna już wyszła 2 tyg temu, druga kilka dni temu się przebiła a dwie się przedzierają i jest strasznie marudna. Chodzi późno spać bo o 22 więc z wieczoru też mam nici, dlatego też nie mam czasu tu wchodzić 😞
 
Na ospę nie szczepię na kleszcze też nie. Tzn u starszego rozważam szczepienie na odkleszczowe zap.op mózg. bo on często po lasach biega i na biwaki latem jeździ. Najwięcej tych zakażeń jest w Warmińsko Mazurskim i chyba Podlaskim więc tam mieszkając też bym rozważała szczepienie u malucha.
Jest jeszcze borelioza- też jest groźna w skutkach. Na ospe raczej będziemy szczepić ale to jak pójdzie do przedszkola. O ile zdążymy. Pamiętam, że starsza córka poszła do przedszkola a w lutym już ospę złapała. Są dwa rzuty ospy- ok.lutego i ok.czerwca. Syn poszedł do żłobka od lutego i zaraz w czerwcu ospa
 
Jest jeszcze borelioza- też jest groźna w skutkach. Na ospe raczej będziemy szczepić ale to jak pójdzie do przedszkola. O ile zdążymy. Pamiętam, że starsza córka poszła do przedszkola a w lutym już ospę złapała. Są dwa rzuty ospy- ok.lutego i ok.czerwca. Syn poszedł do żłobka od lutego i zaraz w czerwcu ospa
No z tym, że na bolerioze nie ma niestety szczepionki.....
 
reklama
Melania ma też (podobno) taką długą drzemkę do 2-2,5 h.
I to mnie irytuje (😅) , bo chodzę do pracy gdzie halas i 100pytań do... I ciągle ruch... , a ona budzi się z tych drzemek właśnie gdy przekraczam próg domu.
Zadowolony Tatuś lub Babcia oświadczają, że "pięknie pospała" i jest znów gotowa odkrywać świat, ale od teraz to wyłącznie z mamą i to najlepiej z wysokości 160cm lub jeśli na wolnym powietrzu to w tempie biegowym.....

Oj, padam na pysk.

Byle do wakacji 😆
To później wracaj z pracy😁😁😁 idź na zakupy, do parku itp chwila tylko dla siebie😊😊😊
 
Do góry