reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny ręce i nogi mi już opadają. Julek nie dość, że od jakiegoś miesiąca budzi się regularnie o 5 albo i przed jak np dzis-4:30, to jeszcze od tygodnia przebudza się w nocy co 2 godz z rykiem strasznym. Pomaga tylko noszenie, jak odkładam to znów ryk i tak kilka razy. Nigdy tak źle nie spał. Jestem załamana bo akurat wróciłam do pracy a tam nie moge się na niczym skupić taka jestem wykończona. Nieraz zdarza mi się puścić w telefonie młodemu śpiewające brzdące bo uwielbia ale przestałam to robić a nic się nie zmieniło. Może któraś tak miała lub macie
jakieś pomysły bo ja już wymiękam🙀 Zęby to
raczej nie są, bo dopiero mu wyszły górne dwójki. A może antybiotyk tak na niego wpłynął 🤔
No ja jednak bym obstawiała zeby. To ze wyszly nie znaczy ze niee nie idą kolejne. Po dwojkach zazwyczaj kolejne sa czworki bo kly pozniej wychodza. A re czworki to wielkie zeby i nuezle musza sie poprzepychac zeby wyjsc. U nas te same objawy byly miesiac temu i troszke przebily sie dolne czworki. Potem byl spokoj a teraz znowu te same akcje nocne wiec ida u gory. Wspolczuje bo chodzisz do pracy… ja jestem w domu a tez jak zoombiak chodze po takiej nocce. U nas przy okazji problem z apetytem przy tych zebach
 
reklama
U nas też było kilka takich nocy, idzie sobie w łeb strzelić faktycznie :/ dziewczyny czy któraś ma nianię elektroniczną z kamerą? Tak długo dałam radę bez niej ale muszę kupić bo nie ma jak wyjść na taras czy do ogrodu wieczorem jak mała śpi
My mamy i nianie i kamerke. Niby kamerka ma glisniczek ale to nie to co dobra niania. My mamy akurant z aventu i jest spoko. A kamerka to mistrzostwo swiata niby slysze ze placze ale zanim do niej wejde to widze aha tutaj ona tutaj spoczek ana siedzi czy lezy… czasem juz nam wchodzic ale widze ze jednak sie sama polizyla albo ze odnalazla smiczej i idzie dalej w kime :)
Uzaleznilam sie od tej kamerki :) nawet na wakacje z nami te dwa sprzety pojechaly.
 
Ja od początku korzystam z niani Vtech, taka niedroga ale działa bez zarzutu. Też wychodzę na taras, działkę coś porobić. Ale jest bez kamerki, nie chciałam takiej. Naczytałam się o dziwnych sytuacjach, że głosy jakieś słychać, dziecko wystraszone. Chyba, że to był artykuł na potrzeby wyświetleń 🤷‍♂️ ale jestem ostrożna w tego typu gadżetach
Jejuuu jakie dzwieki? Ze niby z kamerki? Hmmmm pierwsze slysze. Z mojej kamerki zadne dzwieki sie nie wydobywają ale faktycznie opcje glosnika mam wylaczoną. Niania mi daje znac odn dzwiekow a kamerka tylko obraz
 
Powoli sie zastanawiam nad wprowadzeniem zmian w zasypianiu. Czekam tylko jak jej wyjda te czworki bo przez nie jest marudna jak nie ona i trudno jej sie usypia nawet z moja pomocą. Normalnie musze przytrzymywac jej rece i nogi przytrzymywac jednoczesnie smoczek zeby nie gadala.
Jak buziak przytulaski i idkladasz do lozeczka to zostajesz w pokoju czy wychodzisz? Ile czasu tsk sie pokreci zanim zasnie? Przy drzemce takue same macie usypuanie?
Wychodze od razu, zamykam drzwi, czasem od razu usypia i w ogole jej nie słyszę, czasem gada max 10min, czasem sie zdarza,że dłużej i jak juz b.marudzi to biorę ją na siku lub kupkę- zawsze coś zrobi, ale potem tak samo buziak, przytulaski, dobranoc i wychodze. Ale ja od początku tak ją usypiam, Domi nie zna innego sposobu. Na drzemke taki sam schemat
 
Jejuuu jakie dzwieki? Ze niby z kamerki? Hmmmm pierwsze slysze. Z mojej kamerki zadne dzwieki sie nie wydobywają ale faktycznie opcje glosnika mam wylaczoną. Niania mi daje znac odn dzwiekow a kamerka tylko obraz
Coś na zasadzie zhakowania- jakiś głos uspokajał dziecko. Może to był fake news, nie wiem, ale i tak jestem ostrożna z tymi gadżetami połączonymi z internetem
 
Wychodze od razu, zamykam drzwi, czasem od razu usypia i w ogole jej nie słyszę, czasem gada max 10min, czasem sie zdarza,że dłużej i jak juz b.marudzi to biorę ją na siku lub kupkę- zawsze coś zrobi, ale potem tak samo buziak, przytulaski, dobranoc i wychodze. Ale ja od początku tak ją usypiam, Domi nie zna innego sposobu. Na drzemke taki sam schemat
Wow, świetnie!
Też będę do tego dążyć 😉
 
reklama
Do góry