reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny, dzisiaj 35dc i mam wyniki z poniedziałku wreszcie! Beta 3383 (przyrost 140%), progesteron 25. Ulga i radość :) Myślicie, że jest sens testować betę co tydzień?
Ja też sprawdziłam do tej pory raz betę 18.06 żeby potwierdzić ciążę:) Później 26.06 miałam już wizytę i był widoczny pęcherzyk, więc nie sprawdzam przyrostow. Natomiast lekarz po wizycie wystawił mi skierowanie na betę, jakbym chciała sprawdzić (jak to powiedział dla świętego spokoju) a więc pójdę teraz w sobotę 😄
 
reklama
Wy przynajmniej macie jakieś objawy 😀 ja mam meksyk w głowie przez to, że czuje się tak dobrze
Mnie tylko trochę cycki jak na okres, a tak to narazie też nic gdyby nie to że już widziałam pęcherzyk to bym nie pomyślała że jestem w ciąży. W poprzednich ciążach albo podbrzusze mnie bolało albo już mdłości miałam od 5 tygodnia , wiec narazie się cieszę że tak bez objawów .
 
Na kiedy macie kolejne wizyty? Ja prywatnie idę dopiero 20.07 to będzie 8tydzień. U mnie w mieście terminy na NFZ to 186 dni 😂 ale mam jutro podejść spytać się ginekologa czy mnie przyjmie.
 
Na kiedy macie kolejne wizyty? Ja prywatnie idę dopiero 20.07 to będzie 8tydzień. U mnie w mieście terminy na NFZ to 186 dni 😂 ale mam jutro podejść spytać się ginekologa czy mnie przyjmie.
Ja mam już 4 zaplanowane 😛 Za tydzień 8.07, kolejna 23.07 na nfz. Mój prywatny i główny gin na urlopie, więc do niego idę dopiero pierwszy raz 30.07 i później prenatalne na 24.08.
 
Hej wszystkim. Jestem tu nowa, wczoraj wyszedl mi pozytywny test! Jestem bardzo szczesliwa, a z drugiej strony wole nie zapeszac po ostatniej stracie prawie rok temu. Jestem pelna nadzieji, ze tym razem sie uda :) ostatnia miesiaczke mialam 28 maja, a aplikacja wylicza mi termin na 4 marca, natomiast inna na 7. Tu gdzie mieszkam na pierwsze spotkanie moge liczyc dopiero kolo 8-9 tygodnia ciazy, takze poki co spokojnie czekam. Milo mi poznac wszystkie marcowe mamusie :)
 
Hej wszystkim. Jestem tu nowa, wczoraj wyszedl mi pozytywny test! Jestem bardzo szczesliwa, a z drugiej strony wole nie zapeszac po ostatniej stracie prawie rok temu. Jestem pelna nadzieji, ze tym razem sie uda :) ostatnia miesiaczke mialam 28 maja, a aplikacja wylicza mi termin na 4 marca, natomiast inna na 7. Tu gdzie mieszkam na pierwsze spotkanie moge liczyc dopiero kolo 8-9 tygodnia ciazy, takze poki co spokojnie czekam. Milo mi poznac wszystkie marcowe mamusie :)
Hej, to masz dokadnie jak ja! Ostatni okres 28.05, termin na 3 marca :) Gratulacje! Ja pierwsze USG w 12 tygodniu dopiero.
 
Przechodziłam jedna ciaze w państwie gdzie pierwsze usg robi się w 12 tyg a wcześniej nie nazywa się to ciaza, zwykła selekcja naturalna... to jest straszne i współczuję wszystkim dziewczynom które nie mają swobody monitorowania ciazy tak jakby tego chciały. Dużo można powiedzieć o Polsce ale nie wyobrażam sobie być w ciąży gdzie indziej, tutaj opieka jest ponad stan, przynajmniej takie jest moje zdanie po osobistych doświadczeniach
 
reklama
Hej. Jesli moge zapytac gdzie mieszkasz? Ja Holandia :) tutaj do okolo 10 tygodnia ciaza praktycznie nie jest brana pod uwage
Ja Gibraltar :) Urodziłam tutaj syna i jestem bardzo zadowolona. Dużo badań robiłam w trakcie ciąży sama na podstawie internetu i polskij pani doktor, ale sam poród i opieka po - rewelacja. Nie chciałabym rodzić nigdzie indziej.
 
Do góry