reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Tylko prywatnie. Robię u tego samego gina, który mi przy poprzednich badaniach wykryl wady genetyczne u maluszka. I tylko on, bo np 3 innych lekarzy nie widziało nic. Później wyszło, że miał rację, więc zaufanie jest ogromne:) A zaplanować wcześniej musiałam, bo ciężko się do niego dostać, ale obiecał mnie prowadzić całe szczęście😄
Jak się dostanę na NFZ to będę prentalne robić w szpitalu tak bym chciała . Mi w trzeciej ciąży wyszły źle badania w 13 tygodniu zła przezierność karkowa, a robiłam te badanie w 4d bo miałam pakiet w medicower. Teraz pakietu nie mam wiec liczę na NFZ.
Tylko prywatnie. Robię u tego samego gina, który mi przy poprzednich badaniach wykryl wady genetyczne u maluszka. I tylko on, bo np 3 innych lekarzy nie widziało nic. Później wyszło, że miał rację, więc zaufanie jest ogromne:) A zaplanować wcześniej musiałam, bo ciężko się do niego dostać, ale obiecał mnie prowadzić całe szczęście😄
 
reklama
ja też! sok 100% pomarańczowy butlami :p ale muszę to jakoś ograniczyć, bo to nie świeżo wyciskany z domu tylko taki ze sklepu z lodówek :/ ale smak na pomarańcze mam mega
Ja wyciskam sobie grejpfruty świeże 🥰 Nigdy nie przepadałam jakoś specjalnie za nimi, a teraz najlepsza rzecz we wszechświecie 😍
 
Ze na NFZ ponad stan w Polsce? . I za granica chodzac prywatnie możesz monitorowac ciąże wcześniej. Sa tez prywatne szpitale i pakiety dla Ciezarnych. Usg, monitorowanie ile dusza zapragnie w tym badania . Sa tez prywatne ubezpieczenia do opłacania co miesiac aby np za wizyty w prywatnych szpitalam placic mniej w zależności jaka składka. Na co stać.
Porownywanie prywatnej opieki w Polsce do na kase w innych krajach jest bez sensu.

Tak tylko nadmienie bo to drażni mnie strasznie.
Chodziłam prywatnie i co z tego skoro nie mieli możliwości podtrzymania mojej ciazy bo poprostu czegoś takiego nie praktykują? Polski lekarz powiedział mi, że no niestety tutaj mi nie pomogą. Leczyłam się tam i leczę się w Polsce więc wybacz ale wiem co mówię i wiem jaki mają system tutaj i tam. Niejedna moja koleżanka latała w ciąży do Polski żeby donosić ciążę
 
Dziewczyny jak u Was z apetytem? Bo ja to moglabym jesc tylko owoce 🍐🍎🥭🍍🍒

ja też! sok 100% pomarańczowy butlami :p ale muszę to jakoś ograniczyć, bo to nie świeżo wyciskany z domu tylko taki ze sklepu z lodówek :/ ale smak na pomarańcze mam mega
U mnie wskoczyły lody kaktusy...normalnie jem kilka w ciągu dnia bo mam taką ochotę 😂 no i ciągnie mnie do słodkiego
 
reklama
Do góry