reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
No ta lekarka dużo pisze o ochronie krocza i szukam ciągle takiej położnej w mojej okolicy ale ciężko 😅
Polecam też profil Link do: Miroslaw Wielgos is on Instagram • 87 posts on their profile
To profeser medycyny specjalista położnik ginekolog mega dużo wiedzy! Robi pogadanki, ma dużo relacji wyróżnionych można sobie odsłuchać, np teraz omawia wszystkie badania w ciąży jakie powinno się robić.


A ta lekarka za to od czasu do czasu otwiera okienko pytań i można jej zadawać pytania dotyczące ciąży i ona na nie odpowiada 🙂
Na tego linka też zerknę. Tyle mitów z tym nacięciem krocza że trzeba itd … u mnie było to samo czyli norma trzeba naciąć bez pytania ale ja też tak myślałam że trzeba . Pierwsze dwa porody nacięcie w pierwszym małe nacięcie 2 szwy i spoko nic nie bolało, drugi poród większe nacięcie i na dupie usiąść nie mogłam pare dni, a poród miałam bezbolesny bo na znieczuleniu . Za trzecim razem położna robiła wszystko żeby nie nacinać, bo mówi że niepotrzebna ….. a mój mąż doświadczony bo 3 raz przy porodzie 💪🏻Zdziwiony i kłóci się z położna że trzeba naciąć bo głowa duża … tak ten mit wszedł nam w głowę że trzeba .
 
Byłam o 8 rano zapytać ginekologa na NFZ czy mnie przyjmie, bo terminy 6 miesięcy i się udało pierwsza wizyta 09.07 czyli według OM będzie to 6t3d może będzie serduszko zależy kiedy miałam owulacje, a nie mam zielonego pojęcia 🤔
 
Dziewczyny jak Wasze samopoczucie?
Ja dzisiaj musiałam wziąć wolne w pracy.
Okropnie się czuje od wczoraj😣 Zaczęły się u mnie nudności pełną gębą😱
Oo, aż tak? Z jednej strony współczuję, a z drugiej mam tak, że też już bym chciała mieć konkretne mdłości 😂 Wiem, że to głupie, ale chcę poczuć tę ciążę w każdym możliwym aspekcie. Chociaż przyznam, że już i tak sporo się dzieje. W dzień jestem cały czas zmęczona i czasami po południu wleci drzemka, ale gdy wieczorem już się położę do łóżka, to nie mogę zasnąć... 🤦‍♀️ Ja w ogóle jestem cały czas niespokojna, za dużo mam myśli w głowie. Przed ciążą stosowałam olejek CBD i to było dla mnie zbawienie, więc trochę mi teraz smutno, że już nie mogę.
Poza tym mam dość mocno wyczulony węch i smak. Mdłości może pojawiają się czasami delikatne, ale nie wiem, czy sobie nie wmawiam. Czekam na te prawdziwe 😅
 
reklama
Oo, aż tak? Z jednej strony współczuję, a z drugiej mam tak, że też już bym chciała mieć konkretne mdłości 😂 Wiem, że to głupie, ale chcę poczuć tę ciążę w każdym możliwym aspekcie. Chociaż przyznam, że już i tak sporo się dzieje. W dzień jestem cały czas zmęczona i czasami po południu wleci drzemka, ale gdy wieczorem już się położę do łóżka, to nie mogę zasnąć... 🤦‍♀️ Ja w ogóle jestem cały czas niespokojna, za dużo mam myśli w głowie. Przed ciążą stosowałam olejek CBD i to było dla mnie zbawienie, więc trochę mi teraz smutno, że już nie mogę.
Poza tym mam dość mocno wyczulony węch i smak. Mdłości może pojawiają się czasami delikatne, ale nie wiem, czy sobie nie wmawiam. Czekam na te prawdziwe 😅
Mogę ci oddać ból piersi...tak mnie bolą, że masakra. A sutki swędzą niemiłosiernie 😂
 
Do góry