reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja też należe do osób które nie potrzebują wody. To jest duży problem. Jak chce mi się strasznie pić to wygląda to tak, że biorę łyk i już mi wystarcza...apki itp nie pomagają na dłuższą metę...tu trzeba poprostu samemu o tym pamiętać...teraz się mobilizuje i pije, cały czas chodzę z kubkiem, wszędzie...w pracy, w samochodzie bo myślę o dziecku, a nie o sobie. Zmuszam się poprostu. To straszna przypadłość... 🙄 Ale mam tak od dziecka.
To może dodaj do wody jakieś owoce? Na pocieszenie powiem tak, że ja kiedyś też prawie w ogóle nie piłam (nie tylko wody, w ogóle oprócz kawy to chyba nic 😬), ale to było kilka lat temu. Wtedy zaczęłam po prostu zmuszać się do regularnego picia wody, a teraz to dla mnie zupełnie naturalne. Jak mam zabiegany dzień i zapomnę o piciu, to od razu czuję tego skutki, np. boli mnie głowa.
 
reklama
u mnie ze snem tragedia. Mogłabym spać cały dzień, a pracuję, do tego Janek z tych nie śpiących i ostatnio budzi się w nocy po 5 razy 🤦‍♀️

@JustLillD @godzbal - a u Was jak nocki? znając życie, to chłopaki od dawna przesypiają noce? :p Tylko mój taki niewydarzony :p Jak mają chłopcy na imię?
 
@Agnes4312 - czy ja dobrze widzę mamy pierwsze bliźniaki !!😄

Ja lubię wodę i pije jej około 1,5 litra a do tego jeszcze herbatkę owocową i dwie małe rozpuszczalne kawki.
Co do 💩 to pomimo picia i starania się dobrze jeść w ciąży i tak łapałam zaparcia ja ratowałem się syropem duphalac .

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty może będę jeszcze jakieś bliźniaki 😁 ja na wizytę idę w piątek.
 
Dwa pęcherzyki? Jak tam sytuacja z beta? I wgl jak wiekowo wygląda ciąża? :)

Czy to są dwa pęcherzyki? 😱

@Agnes4312 - czy ja dobrze widzę mamy pierwsze bliźniaki !!😄

Ja lubię wodę i pije jej około 1,5 litra a do tego jeszcze herbatkę owocową i dwie małe rozpuszczalne kawki.
Co do 💩 to pomimo picia i starania się dobrze jeść w ciąży i tak łapałam zaparcia ja ratowałem się syropem duphalac .

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty może będę jeszcze jakieś bliźniaki 😁 ja na wizytę idę w piątek.
Tak, to
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry