reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Witam wszystkie nowe Panie i życzę dużo zdrówka ❤️i spokojnej ciąży 😊
Ja jestem po rozmowie z przełożonym, super rozmowa powiedział, że zdrowie jest najważniejsze i jak tylko się źle poczuje to mam zaopiekować się sobą bo to jest teraz to jest najważniejsze, strasznie się stresowałam, a wyszło dobrze.
Jak się dzisiaj czujecie ? Ja dzisiaj lekko ból podbrzusza czuje , ale da się znieść 😊
 
reklama
Udalo mi sie umowic na prenatlne. Z genetykiem wizyte mam 29.08 a usg 04.09. Jak robilam wczesniej prywatnie to wszystko bylo na jednej wizycie. A tu po usg znowu genetyk i dopiero ona bedzie te wszystkie ryzyka omawiala. A skierowanie na pappe da mi genetyk na tej 1 wizycie. To będzie juz 11tydzien. Jakos wszystko pozno, ale ciesze sie ze sie udalo zapisac bo wnpiatek mowili ze nie ma opcji i mam szukac w bydgoszczy
 
Yorczek 🙃 bo ten drugi normalny to polski owczarek ninizinny
Yorki to bestie są 😀 siostra ma dwa i naprawdę bywają agresywne🙈 a owczarka nizinnego zawsze mój mąż chciał mieć❤️ cudowne stworzenia😍 my mamy Cavaliera Kinga.

A mnie mdłości męczą coraz bardziej 😝 coś czuję, że wymioty to tylko kwestia czasu 😬 dzisiaj byłam na badaniach i było tyle ludzi. Miałam 36 numerek, a gdy weszłam to dopiero była kolej na 21. Chyba musiałam być zielona bo jakiś facet upierał się że da mi swój 28. Mówiłam, że poczekam ale tak się uparł, że koniec końców musiałam wziąć za co mu bardzo dziękuję, bo czułam się coraz gorzej. A to była tylko część badań, które lekarz prosił żebym zrobiła na środę. Morfologia, mocz, TSH, glukoza i coś coombsa. W środę mam dostać resztę. Już widzę jak przyjdzie mi wypić ten wspaniały napój tak bardzo znienawidzony przez kobiety w ciąży 🥴 tym bardziej, że mnie mulilo zawsze po jednym ciastku. Będzie ciekawie 🙃🤡
Miło że strony tego Pana naprawdę! Doceń to i korzystaj jeśli tylko jest taka okazja 😊 ja pamiętam kilka sytuacji z poprzedniej już zaawansowanej ciąży, że ludzie odwracali wzrok udając, że nie widzą brzucha, byleby tylko nie przepuścić...
Jestem po badaniu USG 😊 lekarz potwierdził ciążę. Serduszko powinno zacząć bić za 2-3 dni 💕 karta ciąży została założona a termin porodu ustalony na 28.03 😁
Cudne wieści! Gratulacje 😊
Ja tez planuje samo usg. Bedzie co ma byc. Najbardziej boje sie ze stanie sie cos przy porodzie tak jak przy poerwszym .
Ja też się tego najbardziej boje, do teraz mam traumę po pierwszym porodzie który prawie skończył się tragedia 😐
Dziewczyny a do którego tyg ciąży bierzecie progesteron?
Mi lekarz coś wspominał o 14tyg, więc pewnie tak będę brać 🙂
 
Miło że strony tego Pana naprawdę! Doceń to i korzystaj jeśli tylko jest taka okazja 😊 ja pamiętam kilka sytuacji z poprzedniej już zaawansowanej ciąży, że ludzie odwracali wzrok udając, że nie widzą brzucha, byleby tylko nie przepuścić...
Doceniam, ale nawet się tego nie spodziewałam 🙂 niestety to częste zachowanie ludzi. Pamiętam jak byłam w sklepie i przepuściłam dziewczynę w ciąży przed siebie, a kolejka była spora. Facet przede mną błądził wzrokiem po sklepie byle tylko na nią nie spojrzeć 😑 za chwilę chyba się zapomniał i jak zobaczył jej brzuch to owszem przepuścił ja bo: Pani ma tylko dwie rzeczy to proszę iść przede mnie 😜 kasjerka też ją widziała, ale chyba bała się reakcji ludzi jak powie żeby podeszła bez kolejki. Kobiety w ciąży nie przepuszcza, ale menela z piwem już tak 😑
 
reklama
Do góry