reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Na takie forum publiczny trafiaja rozne osoby, niektore tylko po to zeby sie wyzyc... dlatego tez pewnie kazda z nas czeka az pojdziemy na watek zamkniety i tam pewnie bedziemy mogly sie jeszcze bardziej otworzyc przed soba nawzajem 🙂 mam nadzieje ze stworzymy swoje zasady, kazdy sie bedzie do nich dostosowywal i stworzymy fajna grupke wspierajacych sie kobiet 🙂 w sumie to juz ja tworzymy 😊
Tak. Super sprawa to nasze forum. Przyjemniej minie czas w ciąży.
 
reklama
U mnie tak wyglada pęcherzyk ciążowy. Dwóch ginekologów zwróciło na to uwagę, że jest nieregularny kształt. W piątek byłam w szpitalu, byłam wtedy 6t6d i doktor zauważyła zarodek 2mm i wątpliwe tętno zarodka.
Jutro idę do gin, więc zajrzy tam i zobaczymy, ale w piątek też mam wizytę w szpitalu. Ogólnie dostałam sygnał, żebym się nie nastawiała, może być tak, że zarodek się nie rozwinie 😞 i nastąpi poronienie. Dlatego chodzę jak na tykającej bombie.
Czytałam tu na forum, że kobiety miały takie nieregularne pecherzyki i niektóre z nich donosiły ciąże i dzieciaczki są zdrowe. A tym, którym się nie udało nastąpiło poronienie.
Trzymam kciuki, żeby dzidzia się rozgościła na stałe ☺️💗
 
Tak. Super sprawa to nasze forum. Przyjemniej minie czas w ciąży.
No ja wolę się wyżalić tu niż mówić niektóre rzeczy mężowi
Mąż zaraz mówi " przrstan już się nakręcac niepotrzebnie " albo " jak jest dobrze to będzie dobrze " " już nie wymyślaj" 🤐🫡
To ja już wolę was poczytać niż jego słuchać 😀
 
Mój pęcherzyk też był taki nieregularny lekarz mówił że jest za mały, zarodek z sercem już był. I echo takie sobie, też mówił że częstotliwość bicia jako tako... Ten mój pęcherzyk przypominał jakby Polske 😅 serio.. 😅 Potem dwa tygodnie później było już okej. Nabrał kształtu
Za to pęcherzyk mojej szwagierki która też jest teraz w ciazy i różni nas tydzien, był w kształcie jakby plemnika . Taki podłużny dziwny. Też jest wszystko okej
Wiadomo, lekarze sie na tym znają ale czasem jakieś błache rzeczy wyolbrzymiają trochę, może żeby pacjentki we wczesnym etapie mialy troszkę dystans do ciazy
Nie wiem. Mój mnie mega nastraszył i pisałam to też tu na forum że się martwię...
Daj spokój, ja nie funkcjonuje od zeszłego wtorku 😞
Staram się układać w głowie co ma być to będzie…
Ale też Wam powiem, że w piątek zalogowałam się tu na forum i znalazłam trochę takich historii, które nie ukrywam dodały mi otuchy ☺️

A masz może zdjęcie ze swojego usg z Twoją Polską? 😄 i w forum tygodniu to było?
 
No ja wolę się wyżalić tu niż mówić niektóre rzeczy mężowi
Mąż zaraz mówi " przrstan już się nakręcac niepotrzebnie " albo " jak jest dobrze to będzie dobrze " " już nie wymyślaj" 🤐🫡
To ja już wolę was poczytać niż jego słuchać 😀
Dokladnie. Moj maz mnie wspiera i uspokaja ale na ciąży to on sie nie zna. Tutaj mozna wymienic sie doswiadczeniem. A nie mam niestety przyjaciólki z ktora tematy ciazowe by szlo obgadac bo w ciazy nie byly i nie planuja :) a tutaj i dobra rada i wsparcie i co najważniejsze fajna i kulturalna atmosfera.
 
Daj spokój, ja nie funkcjonuje od zeszłego wtorku 😞
Staram się układać w głowie co ma być to będzie…
Ale też Wam powiem, że w piątek zalogowałam się tu na forum i znalazłam trochę takich historii, które nie ukrywam dodały mi otuchy ☺️

A masz może zdjęcie ze swojego usg z Twoją Polską? 😄 i w forum tygodniu to było?
Screenshot_20230807_210006_Gallery.jpg
 
Daj spokój, ja nie funkcjonuje od zeszłego wtorku 😞
Staram się układać w głowie co ma być to będzie…
Ale też Wam powiem, że w piątek zalogowałam się tu na forum i znalazłam trochę takich historii, które nie ukrywam dodały mi otuchy ☺️

A masz może zdjęcie ze swojego usg z Twoją Polską? 😄 i w forum tygodniu to było?
To było 5+5
A na kolejnej wizycie bylo 8+1 i ten pecherzyk już dobrze wyglądał.
 
reklama
Do góry