reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Dziękuję Wam :) mam test obciążenia :D będzie ciekawie :D już widzę tą kobietę jak ogląda moje ręce :D
Ogólnie to nie boję się pobrania itp tylko samego ich marudzenia i wbijania po 5 razy na każdą rękę igły z hasłem "tutaj żył nie widzę", "nie wiem czy dam radę Pani dzisiaj pobrać krew", później wyglądam jak jakaś ofiara przemocy 😂
 
reklama
Hej dziewczyny, trochę Was poczytałam. Przykro mi, że niektóre z Was mają takie tesciowe... Ja nie wiem co jest z tymi kobietami, serio... mam nadzieję, że ja taka nie będę:) Ja na swoja w sumie nie mam co narzekać, też ma swoje za uszami jak każdy, teściu też nie jest lepszy, ale ogólnie to fajni ludzie, zawsze pomoga, zaopiekują się synkiem i kochają go bardzo.
U mnie też jeszcze nikt nie wie o ciazy oprócz męża i dwóch przyjaciółek. Po prenatalnych rodzina się dowie :) fajne jest to że nikt kompletnie się nie domyśla i będą mega zaskoczeni.
Tylko problem jest taki że ja już mam brzuszek 🙈 słuchajcie ja taki brzuch jak teraz (a to jest 8tc) miałam w piątym miesiącu w pierwszej ciąży... serio. Moje mięśnie brzucha to dramat :D muszę luźno się ubierać.

Chyba Wam nie pisałam, w sobotę trochę krwawiłam, pojechałam na IP, miałam ogromne szczęście, że było pusto, bo ogólnie w tym szpitalu zawsze są tłumy i za każdym razem czekałam po 2h, a teraz szybciutko. Z dzidziusiem wszytko ok, serduszko biło, przyrasta dobrze, bo z OM miałam w sobotę 7+6, a z usg wychodziło 7+5 :) a krwawiłam z powodu krwiaka. Jutro mam wizytę więc zobaczymy. Mam trochę zjazd emocjonalny po tym, dwie ciąże poroniłam w 6 i 9tc i trochę się obawiam jak to będzie. Jeszcze bakterie wyszły mi w moczu, miała tak któraś z Was?
 
Hej dziewczyny 😊 a ja mam takie pytanko. Czy macie jakieś teczki lub segregatory na badania i wszystkie ważne dokumenty związane z prowadzeniem ciąży? Ja uwielbiam takie rzeczy, w których jest wszystko poukładane i w jednym miejscu 😄 zastanawia mnie czy jest sens kupować segregator z napisem "jestem w ciąży" czy ma on jakieś dodatkowe zakładki itp? Czy lepiej kupić zwykły segregator bo może to jedno i to samo a koszt mniejszy? 😃 Jak któraś z Was ma to proszę o opinie 🥰
 
Hej,
dziewczyny zapewne nie jedna z Was już miała badania krwi. Powiedzcie mi proszę jak to wygląda przed, bo mam skierowanie na toksoplazmozę, różyczkę itp oraz na mocz i glukozę czy jednego dnia zrobię wszystko?
Kupiłam sobie glukozę cytrynową bo czytałam, że zwykłą mogę zwrócić :D
Długo trwają takie badania?
Czy mogę przed wypić szklankę wody?
Mam zawsze problem z pobraniem krwi co mnie mega stresuje bo przez to że mało piję krew jest gęsta i nie chce lecieć :/ i odwieczny problem "nie widzę żyły u Pani" później mam cała rękę fioletową z 2 tyg więc za jednym zamachem chciałabym zrobić wszystko uff
U mnie jest cyrk x pobieraniem przez fobię. Pin dużo wody już dzień wcześniej. Rano przed pobraniem też conajmniej pół litra. Żyły mam spoko ale ataki paniki powodują że nie da mi się regularnie pobrać krwii do krzywej co godzinę. Przyjaciółka pobiera morfologię itp, od razu wkłada wenflon i z wenflon co godzinę probeczkę na glukozę ;)
Hej dziewczyny, trochę Was poczytałam. Przykro mi, że niektóre z Was mają takie tesciowe... Ja nie wiem co jest z tymi kobietami, serio... mam nadzieję, że ja taka nie będę:) Ja na swoja w sumie nie mam co narzekać, też ma swoje za uszami jak każdy, teściu też nie jest lepszy, ale ogólnie to fajni ludzie, zawsze pomoga, zaopiekują się synkiem i kochają go bardzo.
U mnie też jeszcze nikt nie wie o ciazy oprócz męża i dwóch przyjaciółek. Po prenatalnych rodzina się dowie :) fajne jest to że nikt kompletnie się nie domyśla i będą mega zaskoczeni.
Tylko problem jest taki że ja już mam brzuszek 🙈 słuchajcie ja taki brzuch jak teraz (a to jest 8tc) miałam w piątym miesiącu w pierwszej ciąży... serio. Moje mięśnie brzucha to dramat :D muszę luźno się ubierać.

Chyba Wam nie pisałam, w sobotę trochę krwawiłam, pojechałam na IP, miałam ogromne szczęście, że było pusto, bo ogólnie w tym szpitalu zawsze są tłumy i za każdym razem czekałam po 2h, a teraz szybciutko. Z dzidziusiem wszytko ok, serduszko biło, przyrasta dobrze, bo z OM miałam w sobotę 7+6, a z usg wychodziło 7+5 :) a krwawiłam z powodu krwiaka. Jutro mam wizytę więc zobaczymy. Mam trochę zjazd emocjonalny po tym, dwie ciąże poroniłam w 6 i 9tc i trochę się obawiam jak to będzie. Jeszcze bakterie wyszły mi w moczu, miała tak któraś z Was?
Wczoraj mi wyszły bakterie w moczu. Właśnie stoję w kolejce do labo z drugą próbką, może źle pobrałam
 
Hej dziewczyny 😊 a ja mam takie pytanko. Czy macie jakieś teczki lub segregatory na badania i wszystkie ważne dokumenty związane z prowadzeniem ciąży? Ja uwielbiam takie rzeczy, w których jest wszystko poukładane i w jednym miejscu 😄 zastanawia mnie czy jest sens kupować segregator z napisem "jestem w ciąży" czy ma on jakieś dodatkowe zakładki itp? Czy lepiej kupić zwykły segregator bo może to jedno i to samo a koszt mniejszy? 😃 Jak któraś z Was ma to proszę o opinie 🥰
ja dostałam taki organizer przy zakładaniu karty ciąży. Ale też przyznam szczerze myślałam o czymś takim żeby kupić bo raczej się z tym wszystkie nie zmieszczę 🤷 chętnie też się dowiem ☺️☺️
 
Zawsze miałam zwykła teczkę, dobrze się sprawdzało, najświeższe informacje były na wierzchu. Teraz dostałam segregatorek reklamowy a5 i jest bez sensu, ciężko coś znaleźć, raczej wszystko się nie zmieści. Za to mogę go schować w torebce. Chyba jednak wrócę do zwykłej teczki...
 
Hej dziewczyny 😊 a ja mam takie pytanko. Czy macie jakieś teczki lub segregatory na badania i wszystkie ważne dokumenty związane z prowadzeniem ciąży? Ja uwielbiam takie rzeczy, w których jest wszystko poukładane i w jednym miejscu 😄 zastanawia mnie czy jest sens kupować segregator z napisem "jestem w ciąży" czy ma on jakieś dodatkowe zakładki itp? Czy lepiej kupić zwykły segregator bo może to jedno i to samo a koszt mniejszy? 😃 Jak któraś z Was ma to proszę o opinie 🥰
Hej, ja kupiłam zwykły zeszyt z koszulkami w środku, kosztowało to mniej niż 5 zł, a spełnia swoje zadanie 😁
 
Zawsze miałam zwykła teczkę, dobrze się sprawdzało, najświeższe informacje były na wierzchu. Teraz dostałam segregatorek reklamowy a5 i jest bez sensu, ciężko coś znaleźć, raczej wszystko się nie zmieści. Za to mogę go schować w torebce. Chyba jednak wrócę do zwykłej teczki...
Każdemu sprawdza się coś innego ☺️ ważne, żeby było to dla nas wygodne 🙂
 
reklama
Do góry