reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Na przyszej wizycie u gin tj 21 sierpnia ma mnie zapisac na termin usg prenatalnego bo to akurat tez on robi. Zastanawiam sie co mi powie gdy powiem ze chce tylko usg bez dodatkowych testow. Czy jakos bormalniw to przyjmie czy bd mniw namawial .
 
reklama
A to też tak zrobię, jutro jeszcze raz sobie zrobię badanie moczu w takim razie, może rzeczywiście źle pobrałam.
Pojechałam z drugą próbką do laboratorium, chciałam od razu posiew zrobić a tu klops, już nie mają mikrobiologicznego. Tylko w sanepidzie i w dziecięcym i jeszcze jakimś trzecim. No nic, dzisiaj się dowiem czy rzeczywiście jest tam bakteria a najwyżej jutro posiew. Ech i tydzień czekania 🤦‍♀️ Dzisiaj sok z żurawiny kupiłam, przez ten tydzień będę piła.

Może mnie wcale macica nie boli jak na okres tylko w pęcherzu? Może to że sikam często to nie przez ciążę? Już oczywiście myślę...
 
Dziewczyny przepraszam że tak z innej beczki pytanie ale nie mam w ogóle pomysłu , pytanie głównie do Mam 🙂
We wrześniu mam urodziny siostrzenic jedna 2 latka a druga 4. Czy możecie doradzić coś na prezent? Coś co może Wam się sprawdziło przydało?👍
Kupowałam córce na urodziny ( 4 lata ) jezdzik grawitacyjny, to samo kupiłam bratanicy. Jeżdżą jak szalone. To jest bezpieczne bo nie jest wywrotne i jest niskie. Jak jakieś dzieci do nas przychodzą to każdy na tym jeździ. Sama na tym popylam bo jest do 150 kg 😄 A tak poza tym np. Moja 4 latka uwielbia ciastoliny . Zestawy z Play dooh były fajne np. Dentysta .
Aa dla 2latki to nie pamiętam. Moja miała akurat jazdy na diznozaury 🫣 to już zależy co dziecko lubi 😀
 
reklama
Do góry