reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Cześć.
Witam i mam nadzieję, że już zostanę. W 5+5 na USG pęcherzyk ciążowy i żółtkowy. Tak jak w pierwszej ciąży niski progesteron, w dodatku plamienie (duphaston 3x1). Kolejna wizyta 18.08, a ja do tego czasu chyba na głowę dostanę.
Wg OM termin na 31.03.2024
Na pokładzie energiczna 3latka.
Cześć! Gratulacje i spokojnej ciąży. Ładnie się na koniec miesiąca wstrzeliłaś :D
 
reklama
Ja jestem przykładem osoby, która nie ma żadnych objawów a ciąża rozwija się dobrze :) no może jestem trochę bardziej senna ale to myślę, że duży wpływ ma też pogoda i ciśnienie :) ale jak mnie głowa nie boli to nie mam naprawdę na co narzekać :) właśnie mąż sprząta w domu a mi zrobił herbatę, dał kocyk i kazał odpoczywać ( to jednorazowe! Nie myślcie sobie, że mam tak dobrze 😁 chyba się wyspał chłop) 😁
 
Ja jestem przykładem osoby, która nie ma żadnych objawów a ciąża rozwija się dobrze :) no może jestem trochę bardziej senna ale to myślę, że duży wpływ ma też pogoda i ciśnienie :) ale jak mnie głowa nie boli to nie mam naprawdę na co narzekać :) właśnie mąż sprząta w domu a mi zrobił herbatę, dał kocyk i kazał odpoczywać ( to jednorazowe! Nie myślcie sobie, że mam tak dobrze 😁 chyba się wyspał chłop) 😁
Uspokajają mnie takie wiadomości, że nie tylko ja nie mam konkretnych objawów. Choć może być różnie jak wrócę do domu po pracy 😂
 
Dziewczyny wiem, że tak z innej beczki teraz wyskoczę … 😂
Jak coś to nie odpisujcie 😂
Czy któraś z Was posiada mopa bionicznego Hizero i chciałaby podzielić się opinią?
Mocno się nad nim zastanawiam 🤔
będę kupowała właśnie w przyszłym roku do nowego domu , teraz mi jeszcze szkoda i boje się ze się zniszczy czy coś :)
 
Ja jestem przykładem osoby, która nie ma żadnych objawów a ciąża rozwija się dobrze :) no może jestem trochę bardziej senna ale to myślę, że duży wpływ ma też pogoda i ciśnienie :) ale jak mnie głowa nie boli to nie mam naprawdę na co narzekać :) właśnie mąż sprząta w domu a mi zrobił herbatę, dał kocyk i kazał odpoczywać ( to jednorazowe! Nie myślcie sobie, że mam tak dobrze 😁 chyba się wyspał chłop) 😁
naprawdę zazdroszczę ja nie chce narzekać ale to jak się czuje to koszmar i to po tabletkach na wymioty bez nich lepiej wcale nie zaczynać dnia tylko przespać :D
 
Mnie mąż caly czas pyta czy mi się nie chce 🤮🤮🤮 mówię, że nie a on chyba sobie wyobrażał, że kobita w ciąży tylko nad kibelkiem wisi 🫣 jak coś zjem i mi nie wejdzie i zrobię krzywą minę to zaraz słyszę idź puść pawia lepiej 😅 albo jak się położę to mówi przyniosę Ci lepiej miskę obok bo może nie zdążysz 🫣😁😁😁 także można powiedzieć, że mnie wręcz namawia ! 😅 a Wam strasznie współczuję🥺 Jak mam jelitowke i mi idzie góra to po kilku godzinach 🤮 jestem tak wykończona. A teraz codziennie to przechodzić... katorga 🤐
 
Ja jestem przykładem osoby, która nie ma żadnych objawów a ciąża rozwija się dobrze :) no może jestem trochę bardziej senna ale to myślę, że duży wpływ ma też pogoda i ciśnienie :) ale jak mnie głowa nie boli to nie mam naprawdę na co narzekać :) właśnie mąż sprząta w domu a mi zrobił herbatę, dał kocyk i kazał odpoczywać ( to jednorazowe! Nie myślcie sobie, że mam tak dobrze 😁 chyba się wyspał chłop) 😁
To ja też jestem team bezobjawowy ;) tylko czasami muszę sobie drzemkę popołudniu zrobić
 
Cześć. Mało mnie tutaj ale a u mnie objawów ciązowych ciąg dalszy mdłości, zaparcia, senność, ból głowy
, duszności... Ehh 😫ciężko jest ale trzeba wytrwać jakość dla tego malutkiego groszka 😍 dziewczyny u was też takie tymczasowe bóle podbrzusza? Uczucie inne jak na okres dzisiaj rozpoczynam 8tc . Bóle takie w pachwinach... @Kotciara proszę o wpisanie wizyty na 23.08 🥰
 
reklama
Cześć. Mało mnie tutaj ale a u mnie objawów ciązowych ciąg dalszy mdłości, zaparcia, senność, ból głowy
, duszności... Ehh 😫ciężko jest ale trzeba wytrwać jakość dla tego malutkiego groszka 😍 dziewczyny u was też takie tymczasowe bóle podbrzusza? Uczucie inne jak na okres dzisiaj rozpoczynam 8tc . Bóle takie w pachwinach... @Kotciara proszę o wpisanie wizyty na 23.08 🥰
W pachwinach, przy jajnikach to rozciąganie więzadeł macicy
 
Do góry