reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
No ale sie strsuhe troche jak to przyjmie. Troche sie kolezankijemy poza pracą i wczoraj jeszcze do mnie dzwonila, ze dobrze ze jutro wracam, bo nie mial.mnie kto zastąpić i wszystkie papiery leza i trzeba nadrabiac. Przydaloby sie zeby kogos zatrudnili na zastepstwo
Ja miałam jechać we wrześniu na wycieczkę do Włoch jako opiekunka, więc musiałam powiedzieć koleżance z pracy... I tak pogadałyśmy chwilę, że rzeczywiście ciężko będzie mnie zastąpić w tym roku. I dlatego z jednej strony chciałbym powiedzieć w pracy jak najszybciej, a z drugiej strony chcę czekać do prenatalnych, żebym w razie niepowodzenia nie musiała się w pracy tłumaczyć... ale nie ukrywam, troszkę ciąży mi to, że robię im w szkole problem, kiedy mamy akurat taki ciężki rok. I wiem, że moje prywatne życie jest ważniejsze, ale po prostu czuję się odpowiedzialna za swoich uczniów i szkoda mi, szczególnie maturzystów i mojej klasy, że będą się musieli tułać z kimś innym (chociaż nie wiem jak wyczarują dodatkowego nauczyciela na wsi)
Pisałyście o książkach 😅 podobno polecana jest seria rodzicielska z Natuli -> Link do: Pakiet poradników Serii Rodzicielskiej Natuli
Ja na pewno zamierzam kupić część „Poród naturalny” a później o karmieniu piersią, zobaczymy czy mi podejdzie 😄
Ja też czytałam, że fajna seria!!! Na nie się czaję...
 
Ja bym dodała osoby które się udzielają. Bez sensu dawać kogoś kto tylko się przywitał a potem będzie tylko tam obserwatorem. Jak się dzielimy swoimi historiami to w miarę wszystkie a nie,że 80% pisze a 20 czyta i obserwuje...i nie wiadomo co potem z tym robi 🤷 takie moje zdanie. Te co się przywiatly a nie piszą,przecież mogą zostać dalej na otwartym wątku
Założenie sensowne, tylko jak sprawdzimy ocenimy na ile często się dziewczyny odzywały? Ja np mam grono z was dziewczyn, które kojarzę i z awatara i z nazwy, bo często piszecie.. ale jakbym miała spojrzeć na listę Kotciary, to już ciężko byłoby mi stwierdzić, które dziewczyny się rzadziej odzywały, bo nie wiem czy mi po prostu gdzieś umknęły, czy się nie odzywały
 
No to pewnie przy takiej glukozie naczczo wprowadza Ci leki...dość wysoka jest
Dzięki za odpowiedz. To był wynik z palca, ale pewnie z krwi będzie podobnie. Pełne wyniki będę miała po 15. Jak leki to insulina od razu wchodzi? Trochę jestem przerażona kolejnymi zastrzykami. Wystarczająco stresuje mnie codzienny zastrzyk z heparyny.
 
Założenie sensowne, tylko jak sprawdzimy ocenimy na ile często się dziewczyny odzywały? Ja np mam grono z was dziewczyn, które kojarzę i z awatara i z nazwy, bo często piszecie.. ale jakbym miała spojrzeć na listę Kotciary, to już ciężko byłoby mi stwierdzić, które dziewczyny się rzadziej odzywały, bo nie wiem czy mi po prostu gdzieś umknęły, czy się nie odzywały
też myślę że to będzie ciężko pogrupować i sprawdzić kto ile razy pisał komentarze.
Ja już czekam na koniec dnia w pracy i jakąś drzemkę w domu 🤩🫣
 
Przy okazji upewnijcie się, że na pewno wszyscy są na liście. Ja później jeszcze sprawdzę czy nie ma tam kont nieaktywnych od dawna i itp.
I pytanie - jeśli ktoś napisał tylko post powitalny i od tego czasu cisza, to dodajemy taką osobę? :)
@AScarlett podaje ciebie jako drugiego moderatora 🥰
I jeszcze jedno pytanie, może ktoś ma już doświadczenie z wątkiem zamkniętym - wystarczy tylko wiadomość na priv do Ani czy coś jeszcze powinnam zrobić? :)
Jak ktoś się tylko przywitał to myślę, że nie ma sensu. To pewnie są osoby co tylko sobie podczytują ;)
 
reklama
Do góry