reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

mam pytanko - nigdy nie miałam problemów z cisnieniem wiec nie wiem nawet jkie sa normy...ale dzis czuję się jakoś dziwnie i mam mi zmierzyła cisnieniomierzem nadgarstwokym - no i mam 145/100
jak juz pisałam nie znam się... czy to nei za wysokie??? zwykle nie miałam tego drugiego powyżej 80:eek:
 
reklama
ninja - ja juz jakiś czas temu odkryłam te statystyki - mrówa prowadzi chyba na każdym wątku ale w niketórych jestem tuz za nią;-):-p:-)
 
witajcie marcowe mamusie.Moja córeczka została dziś odłączona od respiratorka i ma się znakomicie:-DCały czas jej oddech jest kontrolowany za pomoca monitorów i jutro być może będę mogła ją pierwszy raz potrzymać:-D Już się doczekać nie mogę:-D
 
Niekat, co do ciśnienia wydaje się troszkę podwyższone... ale ja jak mierzyłam sobie w domku tym nadgarstkowym w domku to też miałam wyższe, potem na badaniu u ginki było już w porządku ok. 105/70

Dziewczyny, co tu tak cicho i pusto??????????
 
Kindzia, gratulacje synka! Dylan fajne imie :tak:

Kathi, Befatka, dzieki, ja tez mam nadzieje ze wyniki beda ok bo i wywolywania i cesarki boje sie jak nie wiem; ledwo co sie przyzwyczailam do mysli o naturalnym :sorry:. Powinnam juz wiedziec albo jutro albo w czwartek bo widze sie z ginem o 2giej.

Stefanna, a sushi mozna jesc w ciazy? Ja sie tyle nasluchalam/naczytalam zeby uwazac (i jesc tylko 'swieze' ryby, tzn ktore nie byly zamrazane i potem odmrazane) ze ani razu surowych ryb/owocow morza nie jadlam na wszelki wypadek tylko wszystko gotowane. Najlepiej chyba tych magazynow z 'dobrymi' radami nie czytac bo tylko czlowieka w stres wprowadzaja..:baffled:

Niekat, na moje nieprofesjonalne oko to troche za wysokie masz cisnienie (szczegolnie to nizsze). Ja np mialam bardzo niskie przed i na poczatku ciazy, nawet pamietam jak sie mnie polozna pytala jak ja jeszcze w spiaczke nie wpadlam bo mialam 95/63 a teraz to mi skacze do 153/92 a czasami i 157/102! Ja bym zadzwonila do gina (moj mi wczoraj kazal przyjechac natychmiast, zbadal mocz i krew, zrobil usg lozyska i pepowiny na przeplyw i czy wszystko ok). High Blood Pressure of Pregnancy


Befatka, juz wysylam zanim znowu zapomne no i trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki!
 
NATALA to dobrze ze juz jest odlaczona SONIA teraz to juz bedzie dobrze i nie martw sie wytrzymalas tyle to te pare godz nia ma juz roznicy wiem latwo mi sie mowi ale bedzie ok:tak:

NIEKAT cisnienie troche za duze masz ja mam 105/50 i lekarz powiedzial ze znakomite mam
 
reklama
Ewa pisała do mnie ze Tosia nei ma zamiaru narazie pokazac sie na świecie:baffled: i zostanie w szpitalu do rozwiązania:-(
Niekat ja na cisnieniu sie nie znam wiec nie pomoge:-(
Stefanna i jak sie czujesz lepiej?
 
Do góry