reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Anetka ale sie u was porobiło:-(obyscie szybko wsyzli na swoje

a Ninja odpowiedziała:rofl2: mówiła ze padł jej laptop i jest u tesciów a tam net okropny:baffled:
 
reklama
anetka- Gdyby twój mąż chciał jednak spróbować z tą kopalnią to musi kontaktować się bezpośrednio z
Kompania Węglowa S.A 40-039 Katowice
ul.Powstańców 30
tel:032-757-22-11
fax:032-255-54-53
e-mail:centrala@kwsa.pl
Niech spróbuje,zapyta gdzie można sie skontaktować w sprawie pracy.Oby się wam wszystko ułożyło...
 
Witam w Nowym Roku!!!Śnieżnym(wreszcie)i zimnym(bo ma byc nawet do -25 od pn.:-().Życzę wszelkiej pomyślności,aby wszystko układało nam się tak jak tego chcemy,i nic nie zaskakiwało niemile!A i chorób nadszedł kres!
Sylwestra zaliczam do zdecydowanie udanego(odbiłam sobie zeszły rok):-DI mąż mnie mile zaskoczył bo mieliśmy siedziec w domu,dowiedziałam się o planie 3godz przed wyjściem.Nawet fakt,że nie mam kozaków i nie było się bardzo w co ubrac mi humoru nie popsuł,Sylwek w stylu sporty-lepsze możliwości na parkiecie;-)
Najpierw pojechaliśmy z Zuzia i gdzie oczywiście miał ją kto bawic,aż w końcu "pomogła"mamie wypic pepsi i z mokrymi nogawkami wróciłyśmy przed 24 i zanim ją i siebie przebrałam i położyłam to było już po fajerwerkach:-(.Panna padła nic ją nie wzruszały hałasy:-),a my wymkneliśmy się na c.d.bo jak się okazało to gospodarz imprezy jest solenizantem noworocznym i wyszliśmy jako jedni z ostatnich o 6 rano:zawstydzona/y:,mąż nawet na kanapie kimnął już się tam.Ja pobudka o 9:30 i tak do wieczora.On cwaniak wstał przed 17:angry:.Niewyspana,z kacem,oj ciężko było:blink:.
Agunia kurcze mam nadzieję,że już z Anią O.K.:szok:
Anetka ale fatalnie wyszło:-(doskonale cię rozumiem,ja w ciągu 2lat przerobiłam to już 3 razy,ale niestety nasze zobowiązania finansowe są nie małe jak na tutejsze zarobki:no:i było nie wesoło.Ale z tego co wiem to u was rynek pracy nieźle stoi więc na pewno szybciutko coś się znajdzie dla niego,w końcu dobry chłopak z tego mojego swata:-).Na pocieszenie-możliwe że niedługo tam zawitamy to się spotkamy;-)
Weronika z tego co wiem to najlepiej kształtuje się stopa bez bucików i tak naprawdę warto żeby dziecko dużo chodziło na bosaczka
Dla wszystkich chorowitków-szybkiego powrotu do formy!!!
I buziaki dla Solenizantów!!!
:tak:
dziewczyny czy wasze dzieciaczki piją z kubeczków już?Bo ja zakupiłam taki z Lovi(z butelek jestem zadowolona)no i doopa nadgryza go zamiast ssac a jak już ssała dzisiaj na noc mleko z manną to nie ubyło prawie nic:baffled:czyżby to było za gęste i się przytkało?
 
Marteczka- z Anią nadal kiepsko...wciąż ma okropny kaszel i katarek lejący się z noska...Opowiem wam jedną akcje z nią...Niezbyt to śmieszne i higieniczne ale mimo wszystko do tej pory mnie jakoś to troszeńkę bawi.Stojąc w łóżeczku miała zatkany nosek,a że katarek ma wodnisty więc jej to zlatywało w dół,ja nie zdążyłam zauważyć jak połknęła troszkę,najlepsze było potem,z uśmiechem na ustach "powiedziała"mniaaam Może niezbyt to higieniczne ale minkę miała przy tym niesamowitą...
 
witam:-)
przez tego sylwestra Zuzi się pora snu przestawiła i o 22 nie chce spać :-( ponowne usypianie przyniosło efekt dopiero przed 1 w nocy do tego wychodzi jej ząbek i jest marudna :-(pierwszy raz widzę jak moja córka złości się jak jej coś zabieram a jak biorę ją na ręce a jest zła to je prostuje żebym nie mogła jej dobrze złapać :sorry2: normalnie szok bo do tej pory to było takie grzeczniutkie dziecko :confused:
ostatnie dwa dni i w poniedziałek ruszamy z remontem trzymajcie kciuki żeby szybko się skończyło :-(
zdrówka dla choróbek
 
Darinia Zuzia pokazuje różki:-pmoja już do grzecznych nie należy,oststnio wygrzebała grudkę ziemi z kwiatka i wpakowała do ryjka,całe szczęcie było zbite i dosc spore więc jej zdążyłam wyciągnac:crazy:
Agunia przykro,że się tak męczy,moja(odpukac)oprócz kataru i gorączki nic innego nie załapała do tej pory,a przy oststnim katarku też jej parę razy do ust poleciało zanim zauważyłam;-)
Anetka no to jak coś to daję znac i organizujemy"wieczorek zapoznawczy":-D
Znalzałam fajne aczkolwiek stare sposoby na zrobienie ze starego ciuszka nowego-ciekawszego może któraś skorzysta.
TERMO APLIKACJE naprasowanki - MADAM (516353486) - Aukcje internetowe Allegro
 
hej
Darina mój jak mu weżmiemy lub zabronimy to odwraca sie i obraza ;-):-D smiesznie to wyglada :rofl2::-D
Marteczka to zabalowaliście:rofl2::happy:

a ja byłam dzis an zaiegu i to był ostatni raz :happy: za 2 tyg kontrola:rofl2:
Kondzik gdzies posiał swojego smoczka wczoraj i zapasowego nie kupilismy i jak narazie bez smoczka chodzi bo oczywiscie dzis zapomnielismy kupic:-p:sorry2:
 
Witamy i my w Nowym Roku:-):-):-)

U nas sylwester byl ze znajomymi oni tez maja dziecko(1.5roku)takze bylo cicho ale nie powiem troche potanczylismy Kuba padl przed 22 fajerwerki go nie obudzily bo u nas jest zakaz puszczania my mielismy race takie co sie na meczach puszcza:-D za to my sie bawilismy do 3.00.

Nowy rok zaczelismy z katarkiem i wszyscy sa chorzy:wściekła/y:

WSZYSTKIM CHOROWITKOM DUZO ZDROWKA ZYCZE

I WSZYSTKIM SOLENIZANTOM DUZO ZDROWKA I PO0CZUCIA HUMORKU:-):-):-):-)
 
reklama
Ufff, zakupy rodzinne z głowy. Przemko ma nowe buciki do przedszkola, a :crazy:babeczka do żłobka. Kupiłam jej takie kapcie-sandałki. Śmiesznie w nich chodzi, no ale do tej pory :rofl2: śmigała tylko w skarpetkach:szok:. Model może bardziej chłopięcy - beż i zieleń moro, ale to jedyne butki w takim wielkim rozmiarze.:happy:
:confused:Potworki dorzuca Przemko :tak:więc mogą nie pasować do kont:baffled:ekstu
Dariania, może Zuzia szybko wróci do wcześniejszego rytmu dnia, bo z takim spaniem to nie najlepiej9
084,

0,4563
Tu chyba Mila jakiś tajny kod Wam przekazała ;-)
Marteczka, Milenka zaczyna sobie radzić z niekapkami. A czasem daję jej pić też ze zwykłego kubeczka i też nie jest najgorzej, choć ona bardzie próbuje wciągać picie, tak jakby na wdechu to robiła, a anie pije tak normalnie. Ale pewnie pomału dojdzie o co z tym piciem chodzi.
 
Do góry