reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Niekat świetnie ci w wyprostowanych wlosach całkiem inny image:tak:włosy za niedługo odrosna i zapomnisz ;-) a cyce faktycznie masz do pozazdroszczenia:-p:tak:;-)
 
Wpadłam na chwileczkę;-) My już po chrzcinach,Aniulka była bardzo grzeczna,wogóle nie płakała,całą mszę przespała i ledwo ją dobudziłam na ceremonię;-) hihi ciekawe czy ktoś wogóle czyta moje posty...Pytałam o torcik jak się podoba i nic:-( wstawię wam kilka fotek z chrztu;-)
http://www.fotoload.pl/index.php?id=...519f3ec1cd8707
A tu z tatusiem http://www.fotoload.pl/index.php?id=...36014f8117e832
http://www.fotoload.pl/index.php?id=...599e944dbfd883 z rodzicami chrzestnymi
http://www.fotoload.pl/index.php?id=...4517553b7e5836
 
agunia super ze chrzest się udał:tak:i ze Ania była grzeczna - sliczna z niej dziewuszka tak wogóle;-):tak::-)a torcik też wyglądał super!na pewno był pyszny:tak:no i w sprawie biustu to chyba muszę ustąpić tronu hihihih :tak:
 
niekat-Jakiego tronu?O czym ja nie wiem?;-) czyżbyś myślała że masz największy?hihi mnie to chyba ciężko by było przebić ;-) hihi ale właśnie dlatego też biorę się za dietę:-)
Ja się bardzo bałam że malutka będzie płakała jak ją ksiądz będzie wodą polewał ale nawet nie zakwiliła...Ba,nawet do niego gaworzyła i się śmiała:-D
 
Agunia, dobrze, że chrzciny się udały. A tak się denerwowałaś. Ania ślicznie wyglądała. Mały aniołeczek. A tort wyszedł całkiem fajnie. Apetytu mi narobiłaś.
Niekat, fajna fryzurka. Jak dla mnie to i w prostych ładnie wyglądasz i w kręconych.
Siwona, przykro mi z powodu teściowej. Napatrzyłam się w szpitalu, jak w ciągu kilku dni z energicznych ludzi zostają ludzkie wraki :-(. Mam nadzieję, że nie będzie cierpiała. A jest świadoma swojej choroby? Jest z nią jeszcze kontakt?
 
ja tylko na secunde wiec nadrobic niestety nie da rady

Siwona, bardzo mi przykro, pewnie mezowi musi byc b ciezko :-(

Agunia, kiedys juz pisalam ale naprawde coreczka Ci sie udala, przesliczny skarbek! i torcik tez niczego sobie, oj zjadlabym sobie kawalek ale nie wolno dopoki w moje ulubione portki sie nie wcisne :-D

Niekat, super fryzura ale mnie sie Twoje loki chyba bardziej podobaly pewnie dlatego ze sama pol zycia spedzilam probujac sobie zakrecic swoje proste jak druty wlosy bo zawsze takie loki chcialam miec :-D
Co do gmerania to J tez w wanience najczesciej gmera i wyciaga tego swojego biednego samolocika jakby z gumy byl :-D

My a szczegolnie ja to jak zwykle w przyspieszonym tempie. w tygodniu praca, masa wszelkiego zalatwiania, Dziejmisiczkowe aktywnosci poranne i wieczorne a w weekendy to zazwyczaj gdzies staramy sie wyjechac. wczoraj za to "wyprobowywalismy" nowa pania sprzatajaca i jak ona zaczela to ja tez i efekt byl taki ze caly dzien spedzilam w gumowych rekawiczkach i ze sciera w reku. ale za to wiosenne porzadki to mam z glowy bo wszystko od okien po strych wypolerowane :-D Za to prawe ramie boli jak ch****a :-D
No ide poprosic mezusia zeby moze wymasowal... ;-):-D

dobranoc :-)
 
Dzięki dziewczyny;-)
Dorota-Czemu nie dajesz fotek na główny?W sumie to chyba wiem,ja też wolałabym na zamknięty ale nie wiem kiedy będę miała dostęp no i czy wogóle;-)
 
reklama
witam:-)
wpadam na chwilkę przywitać się po remoncie :-) przeżyłam a i efekt końcowy mnie zadowolił ;-) oczywiście sprzątania było kilka dni bo nie miałam wolnego ale jakoś już nasza rodzinka funkcjonuje w mieszkanku
Mam nadzieje że jutro dam rady was poczytać Trzymajcie się :-)
 
Do góry