reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Dzięki za gratulacje.
Ewunia jest na razie grzeczna i słodziutka:-) w nocy budzi się zazwyczaj około 3 razy na jedzenie, ale na razie śpi z nami, bo mi się nie chce jej odkładać, a w swoim łóżeczku częściej po prostu się budzi. Od poniedziałku muszę zacząć prać ciuszki na 62 cm, bo te na 56 są jej małe:happy: a myślałam że chociaż na miesiąc wystarczą, a okazało się że ledwo weszła w śpioszki uszykowane na wyjście ze szpitala. Długa z niej dziewczyna:tak:
Trochę mamy tu w domu urwanie głowy z Basią bo cały czas biega i krzyczy, tzn. bawi się głośno i wszędzie jej pełno. Za to Ala była raz u babci raz u cioci i u cioci jej się tak spodobało że została na weekend. Ale tęsknię za nią...
Mój trzeci poród:-) wspominam całkiem całkiem. Trochę panikowałam, no ale wiadomo, bolało. Ale położne były miłe i pomocne i jakoś w miarę sprawnie przeprowadziły całą akcję. Skurcze rozpoczęły mi się o 4, po 8. byłam na izbie przyjęć, rozwarcie na 7/8 cm, o 9 byłam na porodówce i po 3 godzinkach urodziłam Ewunię. Miałam lekkie pęknięcie i szycie i gdyby nie ten lekki dyskomfort to już bym o całym porodzie zapomniała:tak: Chociaż mąż chce mi przypomnieć bo robił filmiki, oczywiście bez mojej zgody:eek:
Kończę na razie, jak zgram potem zdjęcia to się pochwalę.
 
reklama
To super ze porod calkiem szybko poszedl. No i dluga pannica z tej twojej Ewuni, moja kruciutka 50cm i drobna wiec jak urodzilam to musialam babcie na zakupy wyslac zeby wnuczce zakupila pare ciuszkuw zeby sie nie topila:-D. I jak narazie to jeszcze uzywamy tych najmniejszych, ale juz powoli niekture w rozmiarze 0-3 miesiaca zaczynaja byc dobre.
Czekamy na zdjecia :-)
 
Asiu kochana..Ogromniaste gratulacje dla ciebie i Ewuni!!!:-) zdrówka ..! i niech niech będzie z niej fajna "babka";-)..(a napewno będzie..bo Ewy takie są;-){:zawstydzona/y:} )
 
Hejka
Wpadłam złozyc zyczenia naszej pierwszej 2latce walentynkowej Zuzi.Samych słodyczy,duzo słoneczka i wspaniałego dzieciństwa Zuziaczku
 
wiecie co, mam juz dośc te zimy:crazy:
wczoraj byla chyba kulminacja mojego tegorocznego pecha.Rano obudziło mnie kapanie i okazało sie że przecieka sufit tuż obok łóżeczka Marcela.Mieszkamy pod strychem a dach był pokryty gruba warsta sniegu.dziura na dziurze i ot mamy mokra i brudna plame na suficie (kolejna bo w łazience tez juz mamy dziurę).
Potem w pracy lekki stres ... w drodze powrotnej do domu wjechałam za szybko w wyrwe z asfalcie i rozwaliłam felge... wulkanizator stwierdził ze to teraz częste co nie umniejsza mojego żalu.
Po południu tata i Łukasz odśnieżali ten nieszczesny dach i pierwsza szufla poleciała na antene satelitarna i złamala konwerter dzieki czemu cały wieczór oglądalismy rodzinnie "Dobranocny Ogród"....:eek:dziś tez mamy za duzo spraw żeby to naprawić (znaleśc i zamontowac drugi konwerter) więc nadal jestesmy bez TV... dzieciom to wyjdzie na dobre ale ja nie mam przy czym cwiczyć:-(
Marcel przechodzi teraz typowa faze buntu dwulatka a przy tym za nic w świecie nie chce siąśc na nocnik i nie mówi "mama".wiele słów mówi (jak sie go spytać) a "mama" nie powie....przykre to dla mnie :-( jest uparty i przekorny ale łątwo go jednak złamać więc na razie sobie radze.Oli natomiast znów ogłuchła na oboje uszu i nie slyszy co się do niej mówi nawet jak krzykne:angry: pocieszcie mnie że nie tylko ja mam takie złe dni teraz.... i że one miną:-(
w sobotę wreszcie zabawa karnawałowa u nas w firmie.... teraz sie zebrali jak juz Wielki Post jest:angry::crazy: jedyne dobre to ja mogłam osobiście wybrac słodycze do paczki:tak:
 
o qrcze Niekat przesladuje was pech:no:Oli sie nie przejmuj moja tez dość często głucha na prośby i groźby matki:wściekła/y: Kondizk tez przewrotna istota:wściekła/y:i mało gada.Mam nadzieje ze z czasme sie rozgada;-)
Asia a odśniezona mieliscie droge? super ze tak szybko poszło:tak:i jak teraz dziewczyny dogaduja sie? szybko rośnie Ewunia:-)

Kondzik juz nauczył sie sikac jak mężczyzna;-) staje na podstawce i sika na stojaco:-) i psztal juz tez laduje tam gdzie trzeba:tak:
U nas tyle śniegu:szok: w niedziele jak wstalismy to na podjeżdze który był odśniezony mislismy o kolana:szok::no: ja chce juz koniec zimy:-(
Mela jutro jedzie z tata na narty pierwszy raz ciekawe co im z tego wyjdzie;-)
 
Niekat nie przejmuj sie zle dni mina:-)i bedzie coraz lepiej:-)

Mrowa fajnie ze Kondzik juz siusia jak prawdziwy mezczyzna:-D:-Dmoj to nawet nie wie do czego sluzy siusiak:zawstydzona/y:a nawet na nocnik nie siada mysli ze to samochodzik i jezdzi na nim:sorry:A sniegu to wam bardzo zazdroszcze u nas snieg ostatnio byl w sylwka :-Da teraz caly czas slonko mamy:-D:-D:-Dale co mi z tego jak nie mozemy wyjsc na spacer bo OSPA nas dopadla:wściekła/y:
 
Dorota i widac was ospa dopadła zdrówka!!! bardzo was wysypało?


Beti najlepsze życzenia urodzinkowe STO LAT!!!!!
 
Mrowa bardzo nas wysypalo:wściekła/y:najgorzej na jajkah:szok:tam jest tragedia:szok:a tak generalnie to dzisiaj byla straszna noc budzil sie chyba co godz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:az nad ranem wzielismy go do siebie:no:
 
reklama
Do góry