reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hej dziewczyny i już po

głowa mi pęka, miałam 2 scenki z aktorem jedna jako dyrektor druga jako sprzedawania w terenie, potem prezentacja kilka pytań i koniec, odpowiedź w ciągu tygodnia więc zobaczymy co i jak. zmęczona jestem diabelnie

szefowa robi mi problem z urlopem, co za menda mam tyle dni wolnego za 2009 r a ona nie chce popuścić i mi dać wrrrrrrrrrrrr

byliśmy zobaczyć w mama i ja krzesełka mój M jest za chicco ale ceny powalające.

ja mam nadzieje, ze nie bede miala problemow z urlopem zaleglym, ale musze sie dowiedziec.
pewnie dobrze Ci poszlo, a duza konkurencja?
 
reklama
hej dziewczyny i już po

głowa mi pęka, miałam 2 scenki z aktorem jedna jako dyrektor druga jako sprzedawania w terenie, potem prezentacja kilka pytań i koniec, odpowiedź w ciągu tygodnia więc zobaczymy co i jak. zmęczona jestem diabelnie

szefowa robi mi problem z urlopem, co za menda mam tyle dni wolnego za 2009 r a ona nie chce popuścić i mi dać wrrrrrrrrrrrr

byliśmy zobaczyć w mama i ja krzesełka mój M jest za chicco ale ceny powalające.
To prawda ceny powalają, ale my kupiliśmy coś takiego KRZESEŁKO I LEŻACZEK POLLY MAGIC 3W1 SEA DREAMS (4308714) to leżaczek i fotelik do karmienia w jednym i zapewniam, że służy nam od momenty jak Mały skończył 6 tygodni znakomicie:-)
 
ja mam nadzieje, ze nie bede miala problemow z urlopem zaleglym, ale musze sie dowiedziec.
pewnie dobrze Ci poszlo, a duza konkurencja?


niewiem kochana ale wydaje mi sie że kilka osób mieli, moja szefowa wysmarowała mi takiego e-maila że hoho co za menda wkurza mnie ale najgorsze ze wie że nie ma wyjścia urlop muszę wziąść i koniec tym bardziej zaległy który powinnam wykorzystać do marca 2010.

Chyba już usunęłam załączniki.zaraz sprawdzę.



młoda mamuśka chyba nie uciekasz od nas??????????????????????/
 
witam się :)

u nas pobudka o 6... normalnie każdego dnia wczesniej.
teraz mała leży na podłodze i widzę, że sie przesuwa :D no niedługo będę miała z nią roboty ;P

uciekam, niedługo obiad ;)

Yra bedzie dobrze! :)
Madzia- moja przybrała tylko 100g przez prawie 3 tygodnie :( no ale przez te upały nic jeść nie chciała :/
 
Wróciłam od pediatry. Ma alergiczną wysypkę. Najprawdopodobniej to mój sok pomarańczowy z zeszłego tygodnia grrr :baffled: Z rozszezaniem diety czekamy jeszcze. Mam teraz powoli wprowadzac soki o róznych smakach. A później dopiero słoiczki. I wole tak zrobić bo jakoś stracha mam. Najwazniejsze że to nic zakaźnego i że mozemy jechac jutro do Zakopca :-) Lece prasować!!:baffled:
yra dalej trzymam kciuki!!
młoda mamuśka daj spokój :) zostań z nami :)
 
super:-) nie martw się wysypką:-) mój Mały miał nie raz po jakiś moich jedzonkach np cieście drożdżowym:-( no i udanego wypocznu życzę:-)
 
Czy moderator i administrator jest w stanie usunąć zdjęcia mojej Dagmary?Bardzo bym prosiła.Sama nie potrafię,próbowałam.
Ja się przestaję dziwić,że tyle dziewczyn przestało pisać na forum.Nawet mnie się odechciało pisać.Najlepiej będzie jak przestanę tu się pojawiać bo są osoby,które lubią robić afery a ja do kółka wzajemnej adoracji nie chcę należeć.To nie tyczy się wielu innych dziewczyn z którymi można popisać bez agresji.Nie uogólniam zatem.
wiem, ze ten post byl do mnie, dlatego chcialabym sie do niego ustosunkowac.
W moich postach zadnej agresji nie bylo. Kolko wzajemnej adoracji.. hmm.. wlasnie.. jezeli mamy inne zdanie to dlaczego nie mozemy go wyrazic? Przeciez wymiana zdan dotyczyla zbyt wczesnemu wprowadzaniu produktow, na ktore dziecko, a raczej jego przewod pokarmowy moze jeszcze nie byc gotowy. To Ty sie zbulwersowalas , ze ktos Tobie zwrocil uwage, ze mozesz cos zle robic. Dlatego prosze nie miej pretensji , o krytyke, bo przeciez nikt nie chcial Cie urazic i doprowadzic do odejscia z forum. Chcialysmy tylko zwrocic Ci uwage, ze moze jednak cos zle robisz. Mloda, a moze sobie przemyslisz jednak , ze cos jest nie tak? jezeli dojdziesz do wniosku , ze robisz ok i jestes tego pewna , to super. Ja nadal jednak podtrzymam swoje zdanie, ze nic na sile, wszystko powoli wprowadzac, zeby dziecku nie zaszkodzic na przyszlosc.
hej dziewczyny i już po

głowa mi pęka, miałam 2 scenki z aktorem jedna jako dyrektor druga jako sprzedawania w terenie, potem prezentacja kilka pytań i koniec, odpowiedź w ciągu tygodnia więc zobaczymy co i jak. zmęczona jestem diabelnie

szefowa robi mi problem z urlopem, co za menda mam tyle dni wolnego za 2009 r a ona nie chce popuścić i mi dać wrrrrrrrrrrrr

byliśmy zobaczyć w mama i ja krzesełka mój M jest za chicco ale ceny powalające.

no to trzymam kciuki :-)
a swoja droga to ja sie nie pytalam czy moge wziac urlop. Jutro wysylam pismo i jak mi to ksiegowa powiedziala "nie moga odmowic"
 
reklama
Hej.
Dlatego ja przestałam udzielać sie na forum. Bo tu tylko teraz wzajemne głaskanie i klaskanie. Masakra. Jak napisałam na temat karmienia piersią to laski mnie kamieniami obrzuciły, Wiadomo że cyc najlepszy dla dziecka. Powie to każda położna i lekarz.
Kiepski się to nasze forum zrobiło.... Tu tylko o kukpach żarciu i o dzieciach... A ja mimo mojej szczerej i wszechobecnej miłości do mojego dziecka potrzebuję również innych tematów niż kupy, wysypki, mleka szczepienia, słoiczki itp. Bo ileż można o tych dzieciach... Trzeba mieć też jakąś odskocznię. To forum marcowe na pewno nią nie jest bo jest monotematyczne... Przeciż wiadomo że życie młodej mamy toczy się nie w 100% tylko wokół dziecka. A jeśli ktoś myśli inaczej to dla mni to jest niezdrowe. Forum marcowe to tylko kółeczko wokół dzieci no może nie w 100 ale 95%. Ile można???????????????
 
Do góry