reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Mój ogólnie nie gorączkował mocno samopoczucie było w miarę jednak wysyp miał okropny!!!!!!ale ważne że to już za nami:tak:
Ale gorąco u nas a jutro zapowiadają jeszcze większy upał.
Mały mi już śpi:-)
 
reklama
Jeszcze większe upały? A ja się porządnie opaliłam...tylko zawieszki z łańcuszka zrobiły swoje i mam białe ślady he he
Moje maluchy też już śpią. Teraz całe dnie na dworze więc wieczorem padają szybciutko (zresztą nei miałam nigdy z nimi problemu).
Ja zrobiłam ciasto z rabarbarem i czekam aż mąż wróci z pracy :)
 
Cześć dziewczyny :-)

U mnie leci czas jak szalony. Mamy tyle na głowie aż czasami ciężko się myśli.
Przed nami przeprowadzka. Za tydzień odbieramy klucze :happy2:
Aktualny dom mamy zawalony meblami do nowego domu.Nie wierzę że to już ten czas. Czas meblowania naszego nowego M. Może to wyda wam się głupie ale nie mogę doczekać się pierwszych świąt w naszym gniazdku.

Aguśka napisz więcej co u Ciebie?

Marta super że dzieciaczki są już po ospie :-D Super że pogoda wam dopisuje.
W Iławie właśnie siedzi mój M ( przyleciał na weekend załatwić sprawę ) i umiera z gorąca :-p

Nel pozdrawiam :-D
 
Ja nadal szukam pracy ale może dostanę staż dowiem się w piątek czy mnie wybrano czy znowu nie.Bo z pracą jest tragedia jak ktoś słyszy że mam dziecko bo oczywiście wszyscy o to pytają to od razu jest dziękujemy eh...
Poza tym jakoś żyjemy m ciągle pracuje mały mi jakiś czas temu chorował ale póki co jest ok tylko alergia co jakiś czas się odzywa.
W sumie u nas nic nowego
Agnieszka ja cię rozumiem z tymi świętami:-D:tak:
 
Witajcie!!!
Aguska trzymam kciuki za staż! Ja coś wiem o tym jakie reakcje są na kandydaturę matki... A jestem zdania, że właśnie matki są odpowiedzialne i bardzo zaradne... Ja zawsze staram się organizować opiekę do dzieci (w sytuacji gdy są np. chore) i nigdy nie zdarzyło mi się być na opiece nad dzieckiem.
Swoją drogą ja dostałam ofertę pracy. Już ustalałam warunki, ale okazało się, że bank nie może mnie zatrudnić na zlecenie :/ A tylko taką formę zatrudnienia mogłabym podjąć...przynajmniej do końca września :/
Agnieszka super, że już odbieracie klucze. Teraz zacznie się najfajniejsza (tak uważam) część posiadania m4 :) Urządzanie :)

My jesteśmy po imprezie urodzinkowej Jakubka... No i mój synek już jest sześciolatkiem :D Jak ten czas leci... ani się obejrzę, a będę miała w domu nastolatka :)
Nasza Myszka jest już po dniach adaptacyjnych w przedszkolu i od września będzie małą przedszkolaczką :)
Wczoraj byliśmy z pieskiem u fryzjera :) I nie mamy psa...a małego szczurka w domu he he

No i muszę się pochwalić, że oficjalnie od dzisiaj mój maż jest na urlopie... Więc czekamy do "wakacji", jak to fajnie brzmi... i w czwartek ruszamy na wczasy :)
 
marta to spóźnione sto lat dla Kuby:tak::-)no 6 latek to już duży chłopak:tak:dajesz go do szkoły czy będzie chodził jeszcze rok do przedszkola?
A ja muszę się pochwalić bo dostałam ten staż:-)jestem cała w skowronkach :-D
 
Hejka :-)

Aguśka GRATULUJĘ stażu kochana. W końcu Ci się udało,fajnie :-)
Martuś w takim razie życzę udanego urlopu,odpoczywajcie i cieszcie się sobą :tak:
I oczywiście 100 latek dla Jakubka :-) 6 latek to już kawał chłopa jest :-D
Mój Alan za 2 tyg.kończy już drugą klasę i od września rusza do trzeciej :tak: i co ja mam powiedzieć??:-D
Majeczka dzielna dziewczynka.Poradzi sobie w przedszkolu zobaczysz :-)


Miłego weekendu dziewczyny:)
Ja zaczynam rewolucję przeproadzki i urządzania M :happy:
 
Witajcie!!

Aguska dziękuję w imieniu Jakuba za życzenia! Jakubek jeszcze rok będzie chodził do przedszkola. Na szczęście miałam jeszcze wybór żeby go zostawić :tak: Gratuluję stażu!!!!

Agnieszka kiedy parapetówka? he he może wpadnę ;) Aga jutro ruszamy na tydzień do Władysławowa ;)

Ja w niedzielę bardzo się zdenerwowałam. Mieliśmy aparat w serwisie około 10 dni temu. Wrócił naprawiony...a tu w niedzielę pojechaliśmy do miasteczka kowbojskiego i znowu padł... Zła byłam w szczególności, ze zaczynamy urlop... No ale dzisiaj mąż stwierdził, że ten damy bez pośpiechu do naprawy...i sprzedamy a ja mam jechać i kupić coś dzisiaj, bo jutro wyjeżdżamy... Więc zła już nie jestem :D
 
marta ale wam dobrze z tym urlopem :tak: odpoczywajcie i korzystajcie z tak pięknej pory roku.
W takich chwilach stary aparat już się nie liczy :-p nowy zawsze cieszy bardziej.
Parapetówę wyprawiamy 20go ale i tak podzielimy tą imprezę na kilka weekendów bo wszystkich na raz ugościć nie dam rady. Za małe mieszkanko mam a za dużo znajomych :-D Oczywiście zapraszam ;-)
Udanego urlopu :-):-)


U mnie ok,jakoś leci ale jesteśmy koszmarnie zmęczeni tym bałaganem i całą przeprowadzką.Zrobione mamy nie wiele lecz dokładnie i solidnie więc to cieszy bardzo_Ostatecznie wprowadzamy się 14go lipca także mam wielką nadzieję ze do tego czasu uda się wszystko ogarnąć i ze spokojem będę mogła tam mieskzać.


Pozdrawiam was!
 
reklama
Do góry