reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Hej dziewczyny!

Wpadlam tylko na chwile, chcialam Was prosic zebyscie jutro o 16 trzymaly za nas kciuki, mamy spotkanie z najlepszA w sumie neurologopeda w Polsce i jak ona Oli nie pomoze to juz nie wiem...
boje sie jak diabli tej wizyty, siedze i rycze z nerwow...
trzymajcie kciuki, odezwe sie jutro

Kciuki zacisniete,daj znac jak juz bedziesz po wizycie
 
Kinga, będę konsultantem w salonie Orange na Sobieskiego 1-obok Da Grasso. Pracowałam już w salonie w carrefourze, ale teraz przenoszę się tam.

Marta28, też się nie mogę doczekać relacji z wizyty. Dziewczyny na wcześniakach bardzo chwalą panią dr. Na pewno i wam pomoże.
 
Kasia a co z małym jak pójdziesz do pracy?

Kinga podziel się trochę energią i chęcią do życia;-)
 
Ostatnia edycja:
Bietka, u nas jest akurat fajna sytuacja, bo mój Łukasz pracuje co drugi dzień, czyli co drugi dzień będzie w domu z Alexem a pozostałe dni teściowa, moja mama też jak będzie miała wolne, czyli opcji mamy dużo:)
 
reklama
Bietka daj mi pół dnia a zarażę cię lub wszczepie ci trochę tej mojej energii ;)
dziś wieczór przyjemny... jutro ma padać wiec musiałam nadrobić

obejrzałam z mężem dobry film
teraz zmykam spać
 
Do góry