reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Meble do łazienki

Mortimere

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Październik 2019
Postów
20
Kochani doradźcie gdzie polecacie kupić meble do łazienki? W miarę niedrogie. Warunek musi być opcja wysuwanego/otwieranego kosza na brudzą bieliznę z szafki i żeby szafka z szufladami pod umywalką była całkiem pojemna. Bo niestety wiele jest takich, że praktycznie nic tam się nie zmieści.
 
reklama
Cześć. Jeżeli interesują cię porządne meble, to ja na twoim miejscu postawiłabym na jakieś sprawdzony sklep. Ja ostatnio zdecydowałam się kupić meble do salonu od producenta i jestem naprawdę zadowolona. Są wysokiej jakości i wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Może i w twojej okolicy jest jakiś dobry stolarz, który będzie w stanie zaoferować Ci jakieś ciekawe propozycje. Jak to widzicie -
 
Ostatnia edycja:
Do góry