reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mega okazje-promocje ;-)

Ciekawe jaki materiał. Ja Julce właśnie w Pony kupiłam w Jysku to po promocji 80 zł:tak: więc tu taniutko:tak:


A widziałyście te zabawki do wody z Biedrony? R E W E L A C J A!!!! Bratowa kupiła swojej chrześniaczce, żabę taką, bąbelki puszcza, tryska wodą, robi piankę, mała zachwycona.
 
reklama
jaka żaba?? nic o tym nie wiem :-D:-D

U nas zawsze kąpiel to kąpiel a nie zabawa. 10 min i siup ubierać się. Nie ma nawet zabawek do kąpieli.

Ostatnio telefon miała i na chwile mu pozwoliłam pobawić się gąbkami i kubeczkiem. Niby pierdoły ale wymyślił sobie kreatywną zabawę. Normalnie cóz za ryk był i wygibusy zeby go wyciągnąc szokkkk. Takze zabawki tylko do basenu w lato a normalnie mycie bez zbędnego siedzenia jak dotychczas......
 
A dlaczego? Moje laski siedzą tak długo aż się pomarszczą:-D tak bardzo lubią się bawić w wodzie:tak: tatuś pilnuje, a ja przygotowuję rzeczy itd i chwilę odpoczywam:tak: ale kąpią się co dwa dni, a tak to tylko mycie pupki, buźki, szyjki, paszek i stópek.


A żaba taka:
2_Promocje_2011.11.07_13.jpg
 
Z bobem budowniczym fajna,Igi też ostatnio ma na niego fazę....kurde ale chce mu tą kierownicę kupić...
popatrzcie na allegro jakie są ceny pościeli czy rzeczywiście promocje...

My tez co 2 dni kąpiemy Igiegi tzn D,Igi sam myje głowę..polewjąc woda z konewki:-D
 
Dziunka fajna ta zaba ale faktycznie taka do kąpieli.

U nas od noworodka zawsze jakoś było ze codzienna kąpiel to kąpiel. A bawić to on sie moze w basenie czy innym jeziorze. Oczywiscie nie mowie tu ze nie pozwole mu paru minut sie pobawic w wodzie ale jeszcze nigdy się nie pomarszczył ;-) Nie wiem czy wtedy akurat miał taki kaprys czy rzeczywiście chwila za długo stała się juz zabawa a nie element kąpieli
 
My w zimę tez kąpiemy się co drugi dzien a w dzien bez kąpieli szybki prysznic lub ważne msc są myte. Kąpiele nie są bardzo długie, ostatnio pozwoliłam i rzeczywiscie sie pomarszczyły paluszki, ale jak tylko H pokazał to małemu od razu był ryk, ze cos mu sie z nimi stało :-D Kąpiel nie trwa długo ponieważ zaraz jest bardziej szorstka skora w niektorych msc chociaz nadal myjemy sie w oilatum, ale co drugi dzien pozwalam na chwilę zabawy. Zresztą długie kąpiele wysuszają skorę. Oli ma do zabawy gąbkę,pudełeczka po jogurtach i butelkę po oilatum a i jeszcze kubek ktory jest specjaln do spłukiwania głowki (kupialm na allegro) i pięknie się bawi. Przelewa, wylewa itd, jes tym tam zajęty ze niechętnie wychodzi z kąpieli. Do niedawna na hasło kąpiel zabierał parę autek do kąpieli ale nimi sie tak ładnie nie bawił jak zwyklymi pudełkami, do ktorych mozna wlewac i wylewac wodę.
 
Nie, to u nas pół wanny zawalone zabawkami:tak: Z moimi braćmi też zawsze siedzieliśmy aż do pomarszczenia:tak: Wysuszonej skóry nie mamy w każdym razie;-)
 
u mnie się kąpie ile chce,a rzeczy w wannie są przeróżne,garnki,pojemniczki plastikowe,kubki,piłki,po płynach ,szamponach butelki,on wszystkim się bawi :-D
 
U nas też cała wanna zabawek. Konrad siedzi ok. 10,15 minut i nigdy ryków przy wyciąganiu nie ma. Może dlatego, że zabawki w wannie są normą a nie sporadycznym dodatkiem. Co do wysuszania to Konrad ma bardzo wrażliwa skórę i jakoś woda większego wpływu nie ma :)))
 
reklama
Dziunka są u Was w lidlu te puzzle dla dzieci? pakowane po 4 obrazki chyba z 5 elementów kazdy. U nas nie ma:-(
M Antka kąpie codziennie , tylko głowę co drugi dzień. Zabawki muszą być koniecznie;-)pozniej je sprzata i robi pa pa . ryku nie ma
 
Do góry