reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

Aha, ja jeszcze przez pierwszy miesiac wcinalam jakies kulki homeopatyczne
Nie pamietam nazwy, ale w aptece powinni wiedziec, laktacyjne czy jakos tak :eek:

anija czy to czasem nie granulki homeopatyczne Ricinus Communis 5CH na pobudzenie laktacji :confused:
własnie jedna lutówka o nich dzisiaj pisała, może toto samo... :happy:
 
reklama
HURA!!!!! POKONAŁAM JE!!!!!!!CHODZI O MOJE CYCOLE!!!JUŻ DUŻO LEPIEJ!
TYLKO POPĘKANE JESZCZE SUTKI - KRWAWIĄ CZASAMI! ALE I Z TYM SOBIE PORADZĘ:-) :tak: :tak: ;-)


Miloku gratuluje wytrwałości - przypomniałam sobie, że dziewczyna w szpitalu piła zwykłe mleko by pobudzic laktacje:tak: Oczywiście jest ryzyko, bo mleko uczula ale nie wszystkich:tak: :tak: :tak:
 
anija czy to czasem nie granulki homeopatyczne Ricinus Communis 5CH na pobudzenie laktacji :confused:
własnie jedna lutówka o nich dzisiaj pisała, może toto samo... :happy:

tak dokladnie to :tak:

stworzylysmy z wrzesniowkami porzepis na pobudzenie laktacji, pamietam ze niejedna plakala ze nie ma mleka, w tym ja ;-)
odgrzebie i wkleje, moze ktos skorzysta
 
u mnie mleka jakby krople wiecej

moze bawarka robi swoje

no i odsysam wiecej chyba

Malaga moje sutki tez zmasakrowane
bola jak cholera


Anija watek super
o rozgrzewanieu [piersi nie slyszalam
wyprubuje napewno :tak: :tak:


Magda gratuluje wygranej :tak: :tak: :tak:
ja wcinam platki z mlekiem
daje sobie jeszcze chwilke
jeszcze paree dni na rozbujania sie
 
O, o tym jeszcze nie słyszałam. Dobrze wiedzieć.
Ja mam herbatkę Hippa.
Któraś może korzystała? Działa??
Moja siostra mówi, że nie działa..

Mam herbatkę Fito-mix Herbapolu, dziś zaczynam picie - ponoć po tym też jest dużo pokarmu, jak po bocianku :tak:

A tak ogólnie to mam problem jak miloku :-( Małemu jest ciągle mało.. Noc przetrwałam, ale dziś mu już dałam troszkę Bebiko...

Ale nie poddaję się jak miloku ;-) Będę walczyć dalej z cycuchami :-D Chciałabym karmić piersią :tak:
 
Oj biedactwa:-( Walczcie o każdą kropelke - warto:tak:
A ja zaczymam czerpać przyjemność z karmienia:tak: Nawał ustapił, tylko czasami boli bo sutki nadal sie goja:tak: Ale to cudowne uczucie jak maluszek się przyssie i ciagnie cycunia a kącikiem ust wypływa mu mleczko:tak: :-) :tak: Idzie Nam coraz lepiej:tak:

A dziś mój aniołek skończył TYDZIEŃ:-) :-) :-) Ale ten czas leci......:-)
 
Malaga ty tez masz taki problem ,witaj w klubie

tylko pompuje i pompuje
duzo czasu mi to zajmuje :baffled: :baffled:

ale coz jak trzeba to trzeba:tak:
niunis wymaga:tak:
 
Magda serdeczne gratulacje dla twojego tygodniaka :tak: :tak: :tak:

jak ten czas leci nie :tak:

moj tristanek jutro ma tydzien:tak: :tak: :-) :-) :-)
 
reklama
Nie wiem, jak to jest z tymi moimi cycuchami :wściekła/y: W nocy miałam wyciek z lewej piersi taki, że przesiąkło przez pieluchę (podłożyłam, bo chciałam, żeby cycuchy odpoczęły od stanika i wkładek), a jak małego przystawiłam, to mu było mało :confused: Więc dałam mu drugą pierś.. I dalej marudził :eek: Więc znów wróciłam do lewej.. Zjadł i teraz w końcu zasnął......

Idę, w tym czasie może coś wypompuję :baffled:
 
Do góry