reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

no to na prawdę mam sie z czego cieszyć, Szymek od roku je całkiem sam i ani razu nie zdarzyło się żeby grał tv albo żebym musiała go zabawiać, a mięso znika w sekundę z talerza, potem ogórek kiszony (jak jest) jak nei ma to warzywa (po ogórku najlepsze są brokuły) a ziemniaki to tak już dla zabawy zjada.
mój m jest tylko czasem przerażony bo moje dziecko ma zwykle na obiad więcej na talerzu niż ja :-D
wczoraj zjadł michę zupy i darł się o jeszcze to dałam mu jogurt i pół jabłka i wszamał:tak:
 
reklama
oj jak ja bym tak chciala :-D
u nas z talerza jak juz to zniknie jedna ulubiona rzecz - o ktora teraz jakos trudno i nic nie jest ulubione ;-) - a reszta zostaje nietknieta :-D

ale licze, ze to chwilowe...co jakis czas pojawiaja sie takie okresy niejadkowania :-)
 
moja też wcina sama:tak: nie chyba już 2 miesiące nie pozwala się karmić:no: chce sama:tak: nieraz przy tv a nieraz nie:tak: u mnie problem jest z obiadem bo młoda chce jeść tylko zupy:szok: zupa np rosół czyli makaron+ posiekane mięsko+ marchewka wszytko takie gęste:tak: a nie chce mi jeść drugiego dania:no: ziupa i ziupa:baffled: w sumie zawsze w tej ziupie jest mięcho i warzywka
moja jeszcze bardzo lubi pomidory i ogórka świeżego, ser żółty i rzodkiewkę:tak:
 
moja sama je....w krzesełku siedzi i dziamie....mięso za bardzo jej nie smakuje, ale ryby (ostatnio paluszki rybne) ziemniaki i ogórki kiszone to najlepsze co może być....no i zupy pod każdą postacią, ale już bez kurczaka bo będzie go mielić mielić i nie zje.....na wakacjach bede miec chociaz spokój bo bedzie jeść codziennie ryby :)
 
U nas też jest karmienie przy TV :-(. I co gorsza Karol wcale się nie pali żeby sam jeść. Z warzywami też jest prroblem, właściwie tylko pomidor mu smakuje, a tak to mieszam mu z mięsem np fasolkę czy marchewkę, ewentualnie miksuję zupę i dodaję pokrojone mięso. Ostatnio zaczął jeść jajka na twardo, bo przez kilka miesięcy nie chciał jajek w ogóle. No i mleka nie pije :no:
 
ja tez karmię na sposoby:zawstydzona/y:, u nas to wygląda tak:
mały siedzi w krzesełku i zabawiam go: kredki, ksiązki, samochodziki, a ja karmię z doskoku:szok::crazy:, powiedziałam sobie, że nie będę za nim biegac po domu z łyzeczką:no:, ale pewnie, jak bym musiała, to bym biegała:zawstydzona/y::baffled:

heh:))) no więc ja też się zaczynam powoli łamać ale na razie nie odpuszczam.
Widzę, że wszystkie podajecie mleko. Rozumiem , że modyfikowane? Wojtek mleka samego nigdy nie pił- były kaszki. Można to chyba zastąpić jogurtami itp- to znaczy normalnym mlekiem? Czy koniecznie musi być modyfikowane jeszcze?
 
heh:))) no więc ja też się zaczynam powoli łamać ale na razie nie odpuszczam.
Widzę, że wszystkie podajecie mleko. Rozumiem , że modyfikowane? Wojtek mleka samego nigdy nie pił- były kaszki. Można to chyba zastąpić jogurtami itp- to znaczy normalnym mlekiem? Czy koniecznie musi być modyfikowane jeszcze?

Moja pije mleko modyfikowane, ale codziennie też je serki, jogurty czy coś w tym stylu.
 
reklama
Do góry