reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych pociech - od mleka do "kotleta"

Trasiu, dla pocieszenia - mój Szymek też kręcił nosem na pasztet, ale nam baaardzo smakował i moim rodzicom i babci, która była przekonana, że to z kurczaka:)
 
reklama
Traschka - 11.11. o 17 to trochę późno aby Młodą z Tatą wysłać do Tych - będą w Ustroniu - bo zjadą w nocy :-(. Ale sporo grywasz. :happy: Ja b. poproszę o info asap jak będziesz miała wystąpić gdzieś bardziej na północy np. Częstochowa może ? Pasztetu też zazdroszczę. Może jakieś spotkanie kulinarne gdzieś na wiosnę ?
 
oj trasiu te dzieciaki... no ale wiadomo, że czasami trzeba czasu, żeby smakowało się do czego przekonały, Emi np nigdy przenigdy nie chciała jeść sera żółtego, ogólnie nie był to dla mnie żaden priorytet, a od jakiegoś czasu zje z pół plasterka jak Tupcio Chrupcio (uwielbiam Go:-p)
 
no to super Marta:) a robiłaś z kminkiem czy z garam masala? ja z kminkiem, ale teraz planuję drugą wersję, ciekawa jestem smaku...
 
reklama
Do góry