reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

METAMORFOZY -Trinny & Susannah/ Gok Wan

jeżeli mogę swoje kilka groszy dorzucić :-p....Wiolonczela ma kiepskie nogi a Agata całkiem niezłe i ja nie widzę żeby miała duże bary :confused2: Jabłko nie musi się toczyć- chodzi o to, że brzuch wychodzi na pierwszy plan. Ale jak kupisz dobry stanik i spróbujesz jakoś umiejętnie ubrać brzuch będzie duużo lepiej :-):-)
Pomyśl też o czymś takim na okazje kiedy szczególnie zależy Ci na wyglądzie :-)Wygładzi fałdki które widać pod koszulką
john-lewis-fatmelting-knickers-4482360.jpg
 
reklama
o tak :) to jest bielizna, którą Gok Wan poleca prawie wszystkim kobietom :) Swoją drogą to bardzo go lubię :-D:tak:
Agata - jak dla mnie, to nogi masz super :) Kiecka z paskiem, inny stanik i możesz iść na podryw!

A co do rożka - dzięki :) faktycznie na zdjęciach lepiej widać niż jak się patrzy w lustro :-p;-)To wcięcie w talii musiało mi zniknąć w czasie ciąży. Kiedyś je miałam :sorry: a przynajmniej większe :zawstydzona/y:
 
dziewczyny jestescie boskie Moj M wczoraj popatrzyl na figury i tez stwierdzil ze az tak zle nie jest ale... zdjecie bylo robione ze spontana bluzka w paski poszerza co zauwazyłam własnie na zdjeciu .. ten biustonosz jest juz niestety za duzy z okresu kiedy mleka była cała farma ale fakt jeszcze cycamy troszke wiec prosty i łatwy w obsłudze...

Majty tez mam kupiłam po obejrzeniu programu z moim idolem GOK WAN... dobra wiec pozniej zrobie zdjecie z majtami zobaczymy czy cos dają :D
 
jeżeli mogę swoje kilka groszy dorzucić :-p....Wiolonczela ma kiepskie nogi a Agata całkiem niezłe i ja nie widzę żeby miała duże bary :confused2: Jabłko nie musi się toczyć- chodzi o to, że brzuch wychodzi na pierwszy plan.
To ja pasuje :-:)-:)-(, W jednym z artykułów pisałaś, że wiolonczela ma mocne uda, ale zato ładne łydki...no i jakzerkłam na zdjęcie Agaty, to właśnie takie nogi zobaczyłam. Jak dla mnie jabłko ma owszem brzuszek , ale też ten typ kobiety ma takie "nalane" plecy, przez co wydaje się okrąglutka, dlatego podpisałam Agate pod wiolonczele, a siebie sklasyfikowałam jednak do klepsydry, bo klepsydra ma mocne i uda i łydki....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: To Wy siedzicie w temacie, ja się dopiero ucze ;-):zawstydzona/y::-(, ale jak ona jest jabłkiem, to ja jestem arbuzem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-(...
Eh... wkleje swoje zdjęcie " to mnie poprawnie sklasyfikujecie, bo ja już sama nie wiem, ale jak któraś udusi sie ze śmiechu, to żeby nie była moja wina...:-p;-):tak::tak:
 
ja też mam te majty i jeszcze taki gorset z majtkami i powiem wam że jestem uzależniona od takiej bielizny.:sorry::sorry: Nie wyjdę na ulicę bez tego. Jedynie na aerobik nie zakładam. Ale wtedy mega wielką koszukę ;-);-);-);-)

mikimauro - wrzucaj fotę. Ja też potem wrzucę ale jak mąż wróci z pracy bo teraz próbowałam się sama sfotografować i nie bardzo to wygląda. ;-);-);-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zdjęcia są kiepskiej jakości, bo mojemu aparatowi coś odwala:wściekła/y: [ dopiero co odebrałam go z naprawy] . Dziewczyny zrobienie tych zdjęć to pikuś, ale oglądanie ich -to piekło:-:)-:)-(. Chyba nie do końca zdawałam sobie sprawe , jak jest kiepsko:-:)-:)-:)-(chyba jestem raczej dzwon, albo cała dzwonnica:-:)-:)-:)-(
eqnn7c.jpg
orrls4.jpg


... nie odpowiadam, za uszczerbek na zdrowiu podczas oglądania moich zdjęć.... i nie śmiejcie się,nie zawsze tak było, ja mam czworo dzieci [ o ile to usprawiedliwienie mego stanu]:-:)-:)-(
 
Otworzyłam sobie Twoje zdjęcie i foty-wzorniki w 2 okienkach obok siebie i porównywałam i moim zdaniem jesteś w 100 % klepsydrą. Masz za duże cycki żeby być dzwonem (albo za wąskie biodra;-)) Moim zdaniem proporcje mamy podobne tyle że wydaje mi się że ja jestem wyższa ale też raczej klepsydrowata :tak: I w ogóle zazdroszczę ładnych, zgrabnych rąk powyżej łokcia. Moje są kluskowate i grube a jak podniosę rękę to zwisają kilogramy skóry :-((to po zrzucie tych ponad 30 kilosów) więc żeby nie wiem co latem nie zalozę koszulki na ramiączkach ani z takim mega krótkim rękawkiem
 
hmmm... dzięki kurde, ale właśnie mi chodzi o ten ogromny brzuchol:-:)-:)-(, wyglądam jak w ciaży :-:)-:)-(, no i jak widzicie mam mega " mocne" [ czyt. grube] nogi, chyba tymi marszobiegami sobie je dorobiłam, bo mam bardzo teraz zbite uda, nic z nimi nie moge zrobić, a łydki to tak jak pisałam, od zawsze masywne....
 
reklama
Chyba kawy dziś nie wypiłaś albo o okularach zapomniałaś:-):-):-):-):-):-):-). Jaki brzuchol? Ja urodziłam 2 dzieci a jak stoję bokiem to cięzko poznać które to brzuch a które tyłek (wystają mniej więcej na te same odległości:eek:- na szczęscie powyżej brzucha są cycki to przynajmniej można się zorientować)
 
Do góry