reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

METAMORFOZY -Trinny & Susannah/ Gok Wan

reklama
To teraz ja poproszę o ustalenie jaki mam typ sylwetki, bo za chiny nie potrafię się sama określić... (rożek?)
 
Ostatnia edycja:
Myślałyśmy wczoraj z Kasią chwilkę i oto co wymysliłyśmy : nie jesteś rożkiem bo masz biodra a ramiona nie są od nich szersze, kręglem też nie bo nogi masz całkiem niezłe, ja myślałam chwilę o kolumnie - bo taki wzrost u kobiety to raczej wysoki. I przyznam się że nie jest łatwo Cię sklasyfikować, masz brzuszek ale urodziłaś 2 mieś z hakiem temu więc pewnie niedługo zrzucisz ;-) Susannah i Trinny same przyznały, że ich klasyfikacja nie jest doskonała i nie każdą kobietę można do niej podpiąć. I właśnie tak jest z Tobą. Jesteś zgrabna i tego się trzymaj. Pokazuj, że masz talię, nie chowaj nóg i będzie git. A jak jest coś czego nie lubisz to poczytaj na str Babyboom jak to schować i jak coś innego ładnego podkreślić :-)
 
:-D:-D:-D:-D:-D
no, wiedziałam, że jestem inna, ale do tego stopnia, że nie da się mnie sklasyfikowac:-D:-D:-D
dzięki za odpowiedź...
nie mam kompleksów;-), tylko musze poczytać jakie ciuchy kupowac, coby zatuszować brzuszek:tak:
 
no to teraz ja... z opisu pasowałby może ten wazon.. ale ten brzuch pociążowy :eek: w kazdym razie - walka z brzuchem podjęta :-) ale dalej pozostaje opcja kwalifikacji sylwetki :-) co sądzicie expertki?
 

Załączniki

  • DSC01686.jpg
    DSC01686.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 79
  • DSC01687.jpg
    DSC01687.jpg
    8,7 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Abejka - nie jestem ekspertką, bo nawet sama sobie nie potrafiłam określić typu sylwetki :-p Ale jak dla mnie to jesteś albo kielichem, albo wazonem.
Niedawno rodziłaś, więc brzuszek jeszcze nie wrócił do starych wymiarów, :-)pewnie karmisz piersią więc nie wiem czy mogę, ale proponuję poczytać "coś o biustach" bo na fotce brzuch i piersi zlewają ci się :zawstydzona/y:A może to tylko ta bluzka...
 
Do góry