reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miejsca dla mam w Białymstoku

a ja bym się czasem wyrwała... nawet do takiej Warszawy, na trochę, połazić, pogapić się na to wszystko, na jakąś ciekawą wystawę pójść...ech, deprecha wiosenna mnie łapie :)
 
reklama
Warszawa nie jest taka zla. trzeba tylko swoje miejsca zlnalezc i już. jak wszędzie :) Ja mieszkałam ponad 5 lat i chwalę sobie. Warszawa może być i śmierdząca i zasyfiona, ale może też być i kolorowa i pachnąca ;)
no i trudno się tam nudzić. ktoś może powiedzieć, że jak się ma kasę to wszędzie nie nudno. ale prawda jest taka, że w warszawie duzo łatwiej o rozrywkę "darmową" niż w każdym innym mieście...choćby w białymstoku
że o basenach dla niemowlaków nie wspomnę :/
poważnei się wkurzyłam z tym basenem...!
 
wczoraj widzialam sie znajomym ratownikiem z mleczaka no i powiedzial ze sa normalne zajecia dla maluchów ... jutro wysle meza zeby poszedl i dowiedzial sie szczegółów :)

Daj znać czy mają ozonowaną wodę. W Mleczaku w tamtym roku mieli na basenie gronkowca, i moja sąsiadka i siostra cioteczna jeździły tam i obie miały na nogach paskudne krosty. Mam nadzieję, że takich incydentów już nie będzie. Ozonowane baseny są w Sokółce i Mońkach.
 
Są też zajęcia dla mam i dzieci w kangurku:) We wtorki wspólna zabawa dziecka i rodziców. Zorganizowana godzina zabawy: śpewaja, tańczą, malują, angielski... lub też aerobik ala mam a dziecko w tym czasie pod opieka w sali obok:) polecam kangurka:) tam sie duzo dzieje.
 
Jeśli chodzi o Kangurka to są tam zajęcia dla dzieci około roczku tzw. "Zielone Kangurki". Zajęcia prowadzone są popołudniami i można sie zgrać:) Zajęcia dla tych rodziców i dzieci którzy chcą pobawić się przez jesienną godzinę w tygodniu lub też dla tych którzy w przyszłości planują pracę i szukają sprawdzonego miejsca w którym dziecko poczuje się bezpiecznie. Zapraszam Krysia:)
 
witajcie dziewczyny!
Mam do was prośbę, abyście wypowiedziały się na temat miejsca dla mam z dziećmi w Białymstoku, jakie chciałybyście ażeby powstało. Tzn. co powinno oferować, gdzie się znajdować, do kogo głównie ma być skierowane, na jaką aktywność własną lub dziecka w nim liczycie? Pytam ponieważ moja znajoma bierze udział w projekcie z Urzędu Marszałkowskiego, który można powiązać właśnie z taką działalnością, o ile okaże się że rzeczywiście jest zapotrzebowanie na coś takiego.Czekam na wszelkie uwagi, pozdrawiam gorąco.
Edyta
 
reklama
W Kangurku co wtorek są zajęcia dla mam i dzieci 17.30 - 18.30. Dużo się dzieje i można miło spędzić czas wspólnie z dzieckiem (śpiewamy, tańczymy, bawimy się w teatr, język angielski w spontanicznej zabawie. Zapraszamy:)
 
Do góry