reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączki po poronieniu

iiiczka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2020
Postów
43
Hej poroniłam na koniec sierpnia we wrześniu doslam @ 33 dnia cyklu czyli tak jak powinnam miałam przeważnie w dniu 31-33 dzień cyklu teraz miałam już 3 @ i są bardzo nieregularne miałam tak 33,29,37 kiedy wam się unormowaly @? Czy może to powód do niepokoju?
 
reklama
Ja po łyżeczkowaniu miesiączki miałam regularne, jak zawsze. Teraz poroniłam samoistnie i czekam na reakcje mojego organizmu. Myśle, ze jeśli Cię coś niepokoi to powinnaś skonsultować z lekarzem.
 
Hej, ja miałam zabieg w styczniu. Pierwsza @ po 31 dniach. Aktualnie czekam na drugą. Jest 36 dc. Zaczynam się martwić co się dzieje. Po zabiegu miałam torbiel, ale się wchłonęła sama po 1 okresie.
Twoje cykle się unormowaly?
 
reklama
Do góry