reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleczne zabawy

reklama
Cytrynka, cierpliwości, jeszcze trochę i sama będziesz mogła się przekonać, jak to jest :laugh:...

cytrynka pisze:
Oby tylko smak mu odpowiadał. ;D
- w związku z tym, co napisałyśmy wcześniej, to chyba będzie odpowiadał ;). skoro maluchom tak smakuje, to tym większym dzieciom też powinno...

pozdrawiam
nikita
 
Eeee, dzieciaczki to raz że nie mają wyboru, dwa nie mają innych doświadczeń smakowych. A te nasze "duże niemowlaki" ;D to pewnie wolałyby żeby kobieta miała w piersiach piwo ! :D
 
Cytrynka, moj naszczescie nie jest za piwem, a ma nadzieja pozostaje przy tym ze polubi me mleczko ...bo nie wyobrazam sobie co mialo by z mych piersi plynac, moze Bacardi z cola i lodem ;D
 
O mój stary wątek ożył ! ::) Troszkę mnie tu nie było a zmiany wielkie, parę entuzjastek dołączyło, a największa entuzjastka czyli Misia_q ma już dzidziusia i mleczko (ale jak czytam ssie tylko dzidzia ;), pozdrawiam maluszka ;)). A ja... ja już od ponad roku karmię dwójkę i jest fajnie mimo że drugie dziecko dopiero w planach (już bardzo skonkretyzowanych i wdrożonych !). Pozdrówka dla wszystkich mam ze szczodrymi biustami ! :p
 
Bardzo interesujacy watek. Tez mi sie podobają mleczne zabawy pewnie dlatego bo jest troszkę smieszne co meżowie wyprawiają. Muszę jakoś mojego przekonywac po mału bo z tego co się pytam to mówi, że takie mleczko mu nie smakuję i jak dzidziusia urodze to bedą piersi tylko Klaudusi on nie bedzie sie zblizał "TYLKO ":( Teraz jak mi czasem poleci siara jak się do niego przytule zadowolony napewno nie jest ani wsciekły rozumie, że takie rzeczy się zdazaja. Szkoda, że nie lubi pewnie dlatego bo później jest mokry i lepiacy.
 
Jeżeli chodzi o kwestię smaku to jest zapewne tak iż mleczko normalne, którym karmi się dzidziusia ma pewnie inny (lepszy) smak - jak pisały dziewczyny jest słodko-waniliowe. A siara rzeczywiście jest...eeee...łebleble...eee... jak by to ująć specyficzna. Więc nie dziwię się reakcji męża. Chyba zbyt wcześnie postanowiłaś przystawić go do piersi ! :D
A że jest mokro i lepko ? No wybacz, ale kiedy facet robi "mokro i lepko" wszędzie dookoła to jest fajnie a jak my to nie ? Toż to wilgociowa dyskryminacja kobiet !
 
Nie wydaje mi się, żeby siara miała jakiś odrażający smak (co prawda siary nie próbowalam) - gdyby tak było, to i dzidzia by nie chciała takiego czegoś pić...
z tym to pewnie jak ze wszystkim - kwestia gustu i jednym się podoba , innym nie....
pozdrawiam
nikita
 
reklama
Do góry