reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko mamy Szczecin i okolice

reklama
Sądzę że mężczyźnie nie wydadzą mleka z Banku o tak bo chce... dlatego szukam jakiejś mamy która zamiast wylewać do zlewu podzieli się nim😉
 
Mężczyźnie może i nie, ale dla niemowlęcia powinni. Taka opcja, jak nie uda się znaleźć karmiącej mamy, która zechce się podzielić. 🙂
 
Już się orientowałem na początku mleko idzie na oddzialy szpitalne, dopiero później do matek i niemowlaków...a po za tym trzeba mieć niemowlę 😉
 
Teoretycznie tak...tylko problem jest w tym że w Szczecinie i w okolicach nie ma chętnych mam...a z centralnej Polski może dojść w stanie nie nadającym się do spożycia...🥴
 
Można kupić mrożone i zabezpieczone na transport (pudło styropianowe, wkłady mrożące). Ja kupowałam wysyłkowo produkty spożywcze i dochodziły w dobrym stanie. Np. Poczta polska ma usługę doręczenia do określonej godziny. Trzeba poszukać, ale to na pewno kosztowniejsza opcja. 😔
 
reklama
Też o tym myślałem...tylko wiesz że to zawsze ryzyko czy ktoś dobrze zapakuje...dla mnie najlepsza opcja to odbiór osobisty...ale mam wrażenie że Szczecin jest jakiś zaściankowy co chodzi o takie rzeczy... szczególnie dziwne jest to że zamiast wylewać albo później wyrzucać mrożone można oddać...
 
Do góry