reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko nan optitro plus 1! Kilka pytan

Ania199

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Maj 2017
Postów
424
Witam :) chcialam was sie poradzic bo juz sama nie wiem co zrobic, moja corka ma 5 miesiecy i jest prawie od samego paczatku na tym mleku nan optitro plus ale pojawil sie problem z kupa. Na poczatku myslalam ze to jelitowka bo Pani na pogotowiu nam tak powiedziala bo corka co zjadla mleko to zalatwiala sie i dostalismy smekte i elektrolity no i na goraczke nurofen/paracetamol. Ale goraczka przeszla i co daje dla malej mleko to ona za kazdym razem placze brzuch ja boli i zalatwia sie (wodnisto). Wczesniej bylo wszystko dobrze ale od kilku dni nie jest. Poradzcie zmienic mleko ? Czy kupic nowe opakowanie ? [emoji848] juz sama nie wiem co raz bardziej boje sie podawac te mleko i patrzec jak coreczka sie meczy.
Dziekuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam
 
reklama
A zaczęłaś rozszerzać dietę? Jeśli tak to obstawiam na to. Jeśli przez 5mc mleko było Wporzadku to dziwne ze nagle zaczęlo szkodzić
 
Tak jak wyżej, może od rozszerzenia diety, czasem ząbki powodują tak wodniste kupy. A pisałaś o goraczce, od infekcji kupa też się zmienia.
 
Czyli mam zostawic mala na samym mleku ?
Nie No jak już zaczęłaś wprowadzac inne produkty to nie. Musisz powoli urozmaicać dietę, odstaw to co niedawno wprowadziłas i obserwuj, mały brzuszek potrzebuje trochę czasu żeby przyzwyczaić się do trawienia innych rzeczy niż mleko. Nowy produkt co pare dni, wtedy będziesz wiedziała co zaszkodziło.
 
Do góry