reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moczenie nocne

jasani

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2017
Postów
8 159
Dziewczyny może Wy mi coś podpowiecie bo ja już nie ma siły,pomysłów i nerwów. Od jakiś 2-3 tygodni córka (3,5 roku)co noc sika do łóżka. Budzi się już po fakcie i dopiero mnie woła albo płacze,że ma mokro. Przerwy zdążają się na jedną noc i on nowa to samo. Nie wiem jaki jest powód.
Psychologiczne chyba nie bo jeżeli chodzi o przedszkole to chodzi chętnie i nic nie mówi,żeby było nie tak. Na Święta byliśmy w innym miejscu to było to samo a do przedszkola nie chodziła,więc wykluczylam,że to o to chodzi. Badanie moczu też w porządku.
Pieluchę w dzień ściągnęła sama jak nie miała jeszcze 2 lat. W nocy dłużej to trwało ale w końcu załapała. A teraz wszystko od nowa. Bardzo bym nie chciała wracać do pieluch,ale codzienne pranie jej pościeli już mnie wykańcza.
 
reklama
A próbowałaś podpytać czy coś jej się śni?
Dużo pije w ciągu dnia?
A nie zaobserwowałaś jakiegoś zaczerwienienia? Może to nie infekcja układu moczowego, tylko jakaś inna infekcja intymna?

Wydaje mi się, że nie będziesz musiała wracać do pieluch i to tylko przejściowe.
 
A próbowałaś podpytać czy coś jej się śni?
Dużo pije w ciągu dnia?
A nie zaobserwowałaś jakiegoś zaczerwienienia? Może to nie infekcja układu moczowego, tylko jakaś inna infekcja intymna?

Wydaje mi się, że nie będziesz musiała wracać do pieluch i to tylko przejściowe.
Pytałam nie raz ale albo ona nie umie wyjaśnić albo mnie olewa i w ogóle nie odpowiada. W ciągu dnia nie pije jakoś strasznie dużo. Zawsze przed snem każę jej się wysiusiać.
Co do infekcji intymnej to może rzeczywiście coś być na rzeczy bo nie raz łapie się tam i mówi,że ją boli. Ale po chwili zapomina i jest ok.
Muszę poobserwować.
 
No to może być jakiś trop. Moja córka dopóki chodziła do przedszkola, to co chwilę coś miała. Zazwyczaj samo przechodziło. I ten sam objaw - łapała się za krocze. Ale moja zawsze mówiła, że jej nic nie boli. Ale już jak pytałam czy swędzi, to czasem odpowiadała już, że tak 🤷‍♀️
 
No to może być jakiś trop. Moja córka dopóki chodziła do przedszkola, to co chwilę coś miała. Zazwyczaj samo przechodziło. I ten sam objaw - łapała się za krocze. Ale moja zawsze mówiła, że jej nic nie boli. Ale już jak pytałam czy swędzi, to czasem odpowiadała już, że tak 🤷‍♀️
A czymś leczylas czy zawsze samo przechodziło? U nas nie ma pediatry,tylko lekarz rodzinny,który przyjmuje też dzieci. Ale nie widzę tego jakby miał ja oglądać jak ona czasami mi nie pozwala.
 
Kilka razy zdarzyło się mi posmarować ją clotrimazolum. Najlepiej jakbyś miała możliwość skonsultowania z lekarzem. Chociażby podpytać czy możesz zastosować u córki, bo w ulotce jest że bodajże od 12 r.ż. można stosować.
 
to jest male dziecko jeszcze.. dziecko do 7 roku zycia moze w nocy posikiwac, kup na materacyk.pl nieprzemakalne przescieradla albo ochraniacze na materac
Czy myślisz,że nie mam ochraniaczy i razem z pościelą piorę też za każdym razem materac? Rada nietrafiona. Poza tym już się uspokoiło.
 
reklama
Czy myślisz,że nie mam ochraniaczy i razem z pościelą piorę też za każdym razem materac? Rada nietrafiona. Poza tym już się uspokoiło.
Bardzo dobrze, że się uspokoiło, a co było powodem tego moczenia się ? Ja tak kojarzę, ze starsza córka tak miała, od czasu do czasu właśnie mając te 3,5 roku, ale wyszła z tego. Ja po prostu na noc wtedy zakładałam jeszcze pampersa,
 
Do góry