reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modne i zadbane stycznióweczki :)

koszule super... co do staników to ja wole załozyc i wtedy zdecydowac... Blondi sprawdz na interncie jakie sllepy tam gdzie mieszkasz mają biustonosze ciaze... i podjedz.. jest wiele naprawde pięknych biustonoszy..do karmienia.. i piersi wygladają w nich ładnie . ja znalazłam sobie jeden taki kolorowy tylko jeszcze nie kupiłam.. ale jak kupie to sie pochwale .. i sie czaje na koronkowy.. ale przed swietami ma byc podobno dostawa:)
 
reklama
Kashyaa - świetne koszulki:)

A co do staników, to jestem tego samego zdania co b-iala - wole przymierzyć, zeby wiedzieć jak leża i czy nie sa za duze.
 
widze ze wiekszosc zaopatrzona w koszule:p Ja sama mam 4 i mysle ze mi wystarcza:p:p dwie koszule na guziki i dwie z takimi specjalnymi wycieciami do karmienia:)
 
Kashyaa super koszule, szczególnie podoba mi sie ta w paski:-)

Juz pisalam wczesniej o stanikach i ze jeden mam z fiszbinami ale teraz jak tak piszecie to sie wystarszylam czy on na pewno bedzie dobry...w sensie czy ładnie zadba o moj biust....a Wy macie tez takie z usztywnianymi miseczkami??czy tylko sama fiszbina i mieciutki materiał??
 
Catelin- ja mam jedna koszule, kupiłam na giełdzie wzór w misie czyli identyczna jak ten drugi link :-) ale mysle czy moze nie dokupic jeszcze jednej na zmianę to zamówiłabym zyrafkę:-)
biała - no pewnie że tylko przymierzyc, na internecie to staników nie zamówie, ja odwiedziłam jeden sklep, przymierzylam i nie ladnie leżał na moim biuście będę szukać dalej, mi teraz już bardzo biust urósł, i piersi straciły swoją jędrność, jak jeszcze urosna gdy mleko przyjdzie to bez porządnego stanika to po skonczeniu karmienia zwisy mi zostaną tylko:-(
 
to ja się pochwalę moimi torebkami urodzinowymi ;)

1.jpg

2.jpg

czekam teraz na paczuszkę:)
 
reklama
Do góry