reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój dom, moje mieszkanie

reklama
cześc. Może mi pomożecie?
Kochany syneczek wylal mi na dywan farbke do malowania na szkle, waniszem scierałam,proszkiem d prania i nic. Moze ktos sie pozbył takiej plamy?
 
cześc. Może mi pomożecie?
Kochany syneczek wylal mi na dywan farbke do malowania na szkle, waniszem scierałam,proszkiem d prania i nic. Moze ktos sie pozbył takiej plamy?

Ja kedyś wylałam na wykładzine w pracy i przykładałam gazę ze zmywaczem do paznokci,a potem Vanish do dywanów.Niestety mały ślad został.:baffled:
 
Joasiek, cudnie! Najbardziej podoba mi sie pokoik Milenki(podobny planuje dla Marty mam juz naklejki z tymi owadami ;-)) , ogródek,kominek i bardzo fajna kuchnia:tak:. Ach, zazdroszcze przestrzeni:tak:
A w graciarni masz ładną podłogę:tak:i drzwi wewnętrzne.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję za wszystkie miłe słowa :zawstydzona/y:;-)
Oliwieczka wcale sobie nie radzę z tymi ciemnymi panelami i przeklinam je na czym swiat stoi. Trzeba by je codziennie myć żeby jako tako wyglądały, a na to nie mam czasu. Kurz na nich widać od razu, w ogóle tu u mnie jakoś bardzo się kurzy, bardziej niz u mamy w centrum miasta :baffled: Pocieszam się tym, że panele były z promocji i nie są najlepszej jakości, więc nie wytrzymają za długo. Juz na nich widać rysy, więc za kilka lat będę je musiała wymienić, wtedy już na pewno nie na takie ciemne :no:
 
reklama
Te ciemne panele wygladaja jednak bardzo efektywnie.
Mieszkanko super,duze,przestronne-zazdroszcze:tak:.A pokój Milenki bajkowo kolorowy.Śliczny!:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry