reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

Tymon dziś pierwszy raz chodził przy pchaczu - nieporadnie bardzo ale z niesamowitym zachwytem na twarzy! :-)
(oczywiście mama trzymała za body na plecach, tzw. "za chabety" :-p)

No i nauczył się odszukiwać Tatę na zdjęciu nad łóżeczkiem, jak pisałam na zamkniętym.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kuba pierwszy raz przyczalgal sie od sciany do kanapy przez caly pokoj :-)to nie bylo raczkowanie ale tak jak zolnieze sie czolgaja:-D:-D:-D:-Dto taj samo i on robil:-D:-D
 
Gratuluje kolejnego ząbka Jamesowi:tak:
Buźka dla Michaśka w czółko..i niech szybko góz znika:tak:dla Basi również:tak:
No i gratulki da Tymonka jaszcze chwila i obejdzie sie bez pchacza!;-):tak:
Brawo też dla czołgających się:tak::-)..by jak najszybciej stawali na nogi:happy2:
U nas pierwsze (a raczej drugie)zostanie u babci ..:happy2: sama z babcia na parę godzin:tak:(obie spisały się suuper!:-D)
 
Gratuluje Jamsowi Ząbka :-) czekamy na kolejne :-D
Tymonek dzielny chłopczyk :-) ani się obejrzymy a będzie śmigał bez pchacza!!!
Biedny Michaś niech śzybciutko znika guz!!!
Buziaki dla Kubusia i innych dzieciaczków za kolejne postępy. Ale te Nasze maluszki szybko rosną :-)

U Nas pierwszy uraz nogi. Trzy dni temu Fifi musiał albo źle stanąć albo gdzieś noge wsadził i utyka :( na szczęście już mu lepiej i widać że z noga lepiej jest.
 
asze- gratulacje dla Zuzi...Ja też bym się chyba popłakała...
MrsF- Gratuluje kolejnego zębolka;-)
Ależ te nasze skarby szaleją no...Mojej Ani przebiła się prawa dwójeczka(górna) idzie jej górna jedynka i dwójka,już niedługo się przebiją,także mamy wysyp ząbków:-D hihi nadal sama nie stoi,pchacza też wciąż sie boi:-(
 
Dopiero co suwaczek zmienilam zeby sie klem pochwalic a tu mi babcie + niania doniosly ze kolejny wyziera z drugiej strony ale nie wiedza czy to 2 czy kiel. Jutro wymacam i zraportuje

Gratulacje dla wszystkich dwunoznych :-). Nasz rozrabiaka na razie ciagle na 4 konczynach smiga i to coraz szybciej, stawaac nie probuje ale to chyba dlatego ze nie ma czego sie zlapac i za nim dotrze do mebli to go kolejna zabawka zatrzyma :-D

Anetka, pare dni temu niania Ula albo jedna z babc zostawily malego w lozeczku zeby po swieza wode po pupska pojsc i ten noge wsadzil miedzy szczebelki byl straszny krzyk a potem siniak nad kolankiem. Tez jego pierwszy :dry:
 
reklama
Do góry