reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój ukochany synek Kubuś - strasznie za nim tęsknię

frogusiu mi tez pare dni temu snil sie Michalek tez byl malenki widzialam jego twarz raczki , ale jak zwykle nie moglam placzu uslyszec bo probowal plakac (to pewnie moja podswiadomosc ze ja go nie uslyszalam tylko moj M. mial to szczescie) i nie moglam go trzymac w ramionach , mialam juz kilka snow z Michalkiem i w kazdej historia sie powtarza jest w inkubatorze a ja ani nie moge go uslyszec ani potrzymac (raz tylko przez krotka chwile we snie mialam go na rekach)
(*)(*)(*) Kubusiu(*)(*)(*)
(*)(*)(*)Michałku(*)(*)(*) Kochamy nad życie i Tęsknimy za wami nasze kochane Anielskie dzidziusie(*)(*)(*)
 
reklama
Synku wczoraj skończyłes 8 miesięcy ... Jak to szybko zlecialo ...
Ale ból wciąż ten sam i tęsknota coraz większa ;((
Kocham Cie mój mały mężczyźno nad życie

(****)
 
reklama
Do góry