reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mole książkowe

mikowata w "oczekiwaniu na dziecko" to moja ulubiona wieczorna lektura :) zakupilam tez "pierwszy rok z zycia dziecka", no i mam tez "ciaza poradnik dla rodzicow" :-)
 
reklama
marynka ja tez lubie w "oczekiwaniu na dziecko", ale gdzies od polowy ciazy przestałam czytac od deski do deski i czytam wybiórczo co mnie interesuje ;)

dla fanek "50 twarzy Greya", skończylam niedawno druga czesc "Ciemniejsza strona Greya" - mam wrazenie ze mniej hardcorowa, bardziej "romantyczna", wrecz przypominajaca romansidlo. niebardzo mi sie podobała

I Jo Nesbo przeczytałam ostatnimi czasy: Czerwone gardo, Pentagram, Łowcy Głów, teraz mam na tapecie Upiory - polecam wszystkie czesci na szybką, łatwą lekturę dla tych co lubią kryminały
 
a ja wam polecam cos na poprawienie humoru Dziecko dla odwaznych - Leszek Talko. swietna ksiazka!! i jak ktoras ma czas to Usnij wreszcie - Tracy Hogg
 
Herbata i co sądzisz o metodach Tracy??? Wprowadzałaś u Was?
Czytałam tę książkę 2 razy, ciekawa ale jej metody do mnie nie przemawiają.
 
Kania bo te metody sa dla dzieci od 5 m.z. wczesniej tez bym nie radzila, bo jednak takie dziecko niewiele rozumie i moze plakac z wielu innych powodow niz niechec to pojscia spac. wprowadzilam i odnioslam sukces po paru dniach. mala zasypia bezproblemowo sama, plakala niewiele. nie zadne zanoszenie sie. mnie to odpowiada ze nie musze przy niej siedziec przy zasypianiu. wlaczam odswiezacz, odkladam do lozeczka i wychodze z pokoju. oby z drugim poszlo tak samo latwo
 
Też jestem na etapie czytania poradników - odnośnie ciąży pierwszego roku z życia malucha;P

A normalnie to czytam wszystko - od Harrego Pottera przez Millenium po Dumę i Uprzedzenie a na deser jakąś literaturę faktu też przegryzę. Czytam głównie to co mi znajomi polecą:) a teraz może wy:D:D:D
 
Herbata to zrozumiałe, że tych metod wprowadzić się na noworodku nie da, ja po prostu napisałam, że do mnie nie przemawiają te metody, może też dlatego, że u Nas się totalnie nie sprawdziły. Ale może na drugim wypróbuję ;-)
 
reklama
kania no nie kazdemu sie one musza podobac. mnie podpasowaly, ale wiem ze sa dzieci ktore niechetnie na to pojda... oby Ci sie udalo przy drugim, bo jednak to zawsze lzej dla Ciebie.
 
Do góry