reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Morfologia na czczo?

G

GwiazdaMuzykiPop

Gość
Cześć dziewczyny. Mam do Was szybkie pytanie, bo trochę zawaliłam i nie dopytałam pediatry. Wiem, że na pewno pomożecie 🙂

Czy półroczne dziecko na badanie morfologii musi być na czczo? To nasze pierwsze badanie w labo i nie wiem. Do tej pory córka miała zawsze badania w szpitalu i tam pobierali krew po prostu o dowolnej godzinie i bez względu na posiłki.

Dodam, że to tylko taka kontrolna morfologia.
 
reklama
Nie wiem jak jest do końca poprawnie, ale ja robiłam u maluszka jak miał 3 i 6 miesiecy i nam lekarz mówił, ze nie musi być na czczo. Nie zabiegałam już nigdzie więcej opinii ale nawet jakby było inaczej to nie wiem jak miałabym dowieźć takiego małego głodomorka bez jedzenia😀
 
My mamy regularnie robioną laryngoskopie o bardzo chciałabym uniknąć przerwy w jedzeniu, bo wiem co to znaczy i ostatnio było nieciekawie... 😅 łatwiej było jak miała 3 miesiące niż teraz.

Z tego co się dowiadywałam nie musi być na szczęście.
 
Mi pediatra mówiła, że nie musi. Dodała, że przy niemowlaku to jest w ogóle niemożliwe, często dzieci jeszcze na tym etapie są karmione przecież na żądanie.
 
Mi pediatra mówiła, że nie musi. Dodała, że przy niemowlaku to jest w ogóle niemożliwe, często dzieci jeszcze na tym etapie są karmione przecież na żądanie.
Dziękuję za odpowiedź.

No my przed laryngoskopią musieliśmy mieć przerwę 5 godzin w jedzeniu i piciu, to naprawdę było ciężkie w ostatniej godzinie.
 
Do góry