reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Możliwa ciąża ?

Jane.pat

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Sierpień 2020
Postów
30
Hej dziewczyny,
Średnio cykle mam 28, częściej 27dni a ostatni był 25 (myślałam, ze covid i 17dni kwarantanny mogły trochę namieszać). Przy aktualnym robiłam testy owulacyjne i pierwszy pozytywny wyszedł 15dc, kolejny w 16dc, czyli jak dobrze myśle owulacja powinna być właśnie w 16? 17dc, czyli w sumie po owulacji przytulalismy się bez zabezpieczenia, dwa razy z rzędu- ale bez kończenia w środku czyli TEORETYCZNIE mogło dojść do zapłodnienia. 19dc miałam wizytę u ginekologa na której dostałam zalecenia żeby brać acard i femibion 0 bo od marca mielibyśmy zacząć się starać. 27dc już byłam przekonana, ze dostałam okres, zauważyłam pierwsze plamki, jakby „niteczki” krwi. Ale na tym się skończyło, wiec pierwsza myśl- plamienie implantacyjne. Dziś jestem 29dc, testy negatywne, a Ja już się nakręcam niepotrzebnie bo „ohoo może jednak”... czy testy już powinny być pozytywne po takim czasie ? Od 20dc biorę acard czy on mógł już po takim czasie jednak „ułatwić” zajście w ciąże ? Dodam, ze acard włączyłyśmy bo wyszły mi dwie mutacje, PAI 1 i MTHFR
 
reklama
Wiem, ze testy mogą nawet w 5 tygodniu wyjść negatywnie, zrób betę z krwi i masz pewność :)
 
Wiem, ze testy mogą nawet w 5 tygodniu wyjść negatywnie, zrób betę z krwi i masz
Czekałam czy dzisiaj @ przyjdzie i jeśli nie to jutro już idę zrobić bete. Właśnie wszędzie gdzie czytałam to większość miała już pozytywy przed terminem @, a ja po terminie i negatywne :(
 
Właśnie wszędzie gdzie czytałam to większość miała już pozytywy przed terminem @, a ja po terminie i negatywne :(

Uuu, to polecam zweryfikować źródła, z których czerpiesz "wiedzę", bo akurat testy negatywne nawet w dniu @ zdarzają się dość często ;)
Musisz zrobić betę, będziesz mieć 100% pewności co do wyniku.
 
Uuu, to polecam zweryfikować źródła, z których czerpiesz "wiedzę", bo akurat testy negatywne nawet w dniu @ zdarzają się dość często ;)
Musisz zrobić betę, będziesz mieć 100% pewności co do wyniku.
z doświadczeń innym dziewczyn na forum 🙃
 
reklama
Teoretycznie 48h po implantacji HCG jest już wykrywalny. Ale to tylko teoria, zależy jakiej czułości miałaś test, no i jak szybko jego poziom się podnosi. Dla każdego tygodnia są przecież widełki. No i nie ma pewności czy te nitki krwi to faktycznie implantacja była. Ja bym powtórzyła za kilka dni lub poszła na betę.
 
Do góry