reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

na kłopoty maluszków najlepsza jest wrześniowa porada...

reklama
Już wiem jaki jest sposób na mojego marude, musi się pożądnie najeść :) Przedwczoraj miałam widocznie za mało pokarmu a wczoraj wszystko wróciło do normy. Dziś już także jest spokojny :)
 
Pisałam wam ostatnio o moim pozytywnym nastawieniu do choroby mojego synka czyli tych wodniaczków ale teraz znowu załapałam doła ponieważ byłam z Mikołajem na USG brzuszka bo strasznie ulewał i dostalismy skierowanie zeby sprawdzic czy z układem pokarmowym jest wszystko wporzasiu na szczesnie okazało sie ze jest wszystko ok. niestety na badaniu wyszło ze cos nie tak jest z jego nerka

Oto wynik tego badania:

W nerce prawej w rzucie szczytu piramidy widoczny jest hiperechogenny cien 3mm - zwłóknienie, zwapnienie lub złóg. Nerka prawa 57mm, nerka lewa 58mm. Wątroba, układ zółciowy, trzustka, śledziona bez zmian. Pęcherz moczowy pusty.

Po tym badaniu dostalismu skirownie do nefrologa ale niestety wolny termin jest dopiero na 18 stycznia do tego czasu będe chyba kłebkiem nerwów. Czasami juz trace nadzieje ze moj synek będzie zdrowym chłopcem.

A co do ulewania to pani doktor kazała narazie odstawic małego od piersi i podawac mu Bebilon AR i jak narazie to po tym mleczku Mikołajowi nic sie sie nie ulewa zjade 200ml i jest zadowolony

 
Gabi bardzo mi smutno, ze znow takie wiesci :(
a Mikolaj przybieral na wadze?
bo jesli przybieral to za wszelka cene powinnas karmic go nadal piersia
jesli jest taki chorowity to Twoje mleko moze mu tylko pomoc a nie zaszkodzic,
chyba, ze nie trzymasz diety, pijesz i palisz
 
Gabi bardzo Cie proszę nie denerwuj sie na zapas
wiem, że łatwo mi to pisac, ale napewno tak będzie lepiej dla Ciebie i Mikołaja :)

Wyściskaj Mikołajka i nie myśl, w ten sposób, że masz chore dziecko
on jest śliczny i radosny :)
i wierzę w to, że to nic poważnego :-* :-* :-* :-* :-* buziaki od Pariski i cioci Melanie
 
Gabi kochaniutka ja tam doświadczona nie jestem ale wydaje mi się że z tymi nereczkami to nie powinnaś się martwić bo to zwłóknienie lub złóg może być niegroźne. Mój Kuba tez miał problemy z nerkami jak był mały i tez miał coś podobnego i lekarz powiedział ze u takich małych dzieci to może być naturalne i nie ma powodu do niepokoju. Samo się zlikwidowało i teraz jest juz wszystko ok. Wierzę że i u Mikołajka to nic groźnego. Bedzie dobrze, jeśli w to wierzysz to tak bedzie. Tylko nie trać wiary i nadziei. Trzymamy kciuki i jesteśmy z Wami
 
Wszystkie jestescie kochane dziekuje ze wspieracie mnie w trudnych dla mnie dniach

Jak tylko Mikuś sie obudzi to przekaze mu całuski.

Ineczka- Mikołaj przybierał na wadze i to sporo tylko po miom mleczku tak strasznie ulewał ze nawet 2 godziny po jedzeniu on sie zachłystywał tak okropnie ze tracił na moment oddech i juz kilka razy musiałam brac go nogami w dół robił sie siny. Ja odżywiam sie zdowo. To mleko które teraz dostaj jest nieco geste i po nim jest zero ulewania.
 
Gabi moja Milenka tez ulewa, i to nawet 3 godz po karmieniu, tez ja pilnuje zeby sie nie zachlystywala, czesto klade na brzuszek,
jak sie ksztusi to kladac brzuszkiem na kolana poklepuje od pupy w strone glowki
 
reklama
Gabi kochanie nie martw się na zapas, wiem ,że łatwo się tak mówi.
badz dobrej myśli, to wszystko z czasem się wyjaśni, złóg na pewno zniknie
i Mikołaj będzie super rośł, na pociechę rodziców

Marcel mał krwiaka w nadnerczu, dużego bo aż 30mm x 15,
pewnie nigdy bym się o tym nie dowiedziała gdyby nie żółtaczka.
lekarze szukali przyczyny b. wysokiego poziomu bilurubiny.
byłam załamana, gdy mi powiedziano o tym w szpitalu
na następnym USG, wyszło że prawy UKM nerki jest poszerzony
znowu badania i czekanie na wyniki

ale wyniki są dobre, jestesmy pod opieką fajnej pani doktor,
wszystko wskazuje ,że będzie dobrze

co do ulewania Igor ulewał bardzo, po każdym jedzeniu
karmiłam go piersią
z czasem przestało
w niczym nie zaszkodziło jego rozwojowi

całusy dla Mikołaja :-*



 
Do góry