reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na pogodę i niepogodę czyli pomysły na zabawy z maluchami

Kochane piszcie co robicie ze swoimi urwisami-może macie godną polecenia jakąś stronę z fajnymi zabawami,wycinankami itp??!!Bo mi już pomysłów brak na jakiś fajnie spędzony czas (a moje dziecko z tych,co nie umieją wysiedzieć w miejscu i ciągle muszą mieć jakież zajęcie):-D:-)
 
reklama
Rysia u Nas malowanie, śpiewanie, tańce, układanie puzzli, klocków, zabawa w sklep, gotowanie, czytanie i oglądanie bajek na porządku dziennym.
Ostatnio do łask powróciły bańki mydlane.
 
moja zas literki i cyferki do znudzenia, puzzle, tera na topie farbki. kolorowanki, pisanie literek - kaze se pisac rozne slowa na kartkach, tablicy itp, lalki olewa totalnie.... gra w pilke - w noge tak naparza ze szok, komentowanie tego co oglada w tv (nie musze wlaczac glosu w tv Leane nam wszystko mowi....), ostatnio mowienie po polsku jej sie spodobalo szczegolnie do francuzow i potem sie nabija i ich opierdziela ze nic nei rozumieja!:) spiewanie piosenek (alfabet ostatnio spiewa -taka piosenka) no i jeszcze gonitwa za kotem. albo siadzie se na wersalce wezmie reklam carrefoura mowi co jest na obrazku a potem mi literki czyta - marke czy nazwe produktu.
 
u nas jest malowanie farbami kredkami robienie namiotow z użuciem koców poduszek wszystkiego co ma pod reką gotowanie i niekoniecznie na malej kuchence namietnie mi pomaga we wszystkim w kuchni zabawa konikami układanki różne i ostatnio granie na nerwach za pomocą swojej ksiązeczki z odglosami wozu policyjnego (dostala z spadku po koledze) i rózne udawanie zwierzatek
 
Nie wiem czy któraś z Was próbowała,ale polecam malowanie farbami słabo napompowanym balonem-wychodzą naprawdę fajne obrazki:tak::-)poza tym rysowanie piaskiem oraz lepienie różnych rzeczy z "ala chrupków kukurydzianych"-zabawa jest super (jakby któraś była zainteresowana to zostawiłam linki na zakupowym...);-)
 
A u nas od jakiś dwóch tygodni króluje cięcie nożyczkami:-)
Podpatrzyła od siostry-moja mama ją nauczyła i teraz super jej idzie.Ale siedzę i pilnuje -bo boję się że sobie coś zrobi.Chyba że tnie takimi nożyczkami do robienia wzorków -to wtedy sama - bo one mają taką osłonkę i nie zrobi sobie kuku.
 
Joli u nas nożyczki od grudnia w użyciu. Do tego klejenie wzorów porwanym papierem, kaszą itp itd. Narazie farby odstwiłam, bo moje małe uwielbia się nimi smarować. I teraz jeszcze bawimy się lego duplo chodzimy z pieskami i kotkami na spacer, daje im mleczko pic itp itd.
 
reklama
Do góry