reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na spacerek z dzieckiem - kto się przyłączy (gdzie wyjść w łodzi z dzieckiem)

reklama
zea Park Podolski to i nasze miejsce na spacery, chociaż my to już bardziej na plac zabaw pomykamy, bo Tyśka już duża panna ;) co prawda na razie to ona głownie z babcią spaceruje, bo ja pracuję, ale jak się zrobi dłuższy dzień i cieplej to pewnie popołudniami będziemy spacerowały :)
 
Wampi na placu zabaw między Tesco a placem Słonecznym na Radogoszczu Wschodzie są (nie wiem, jak inaczej to wytłumaczyć, generalnie to od Zgierskiej za tymi pałacykami). Tylko plac zabaw mocno oblegany w sezonie :-)

Ja polecam oba place w Parku Julianowskim, przy czym w lecie radzę zaopatrzyć się w coś na komary, zwłaszcza jak się będziecie wybierać do tego w lesie
 
Witajcie,
ja od bardzo niedawna mieszkam na Rudzie Pabianickiej, mniej więcej na przeciwko Portu Łódź, chętnie poznam tutejsze mamy, mój Julek (rok i 5 mies.), pewnie też.
A tak apropos placów zabaw, polecam Stawy Stefańskiego, czysto tu, sympatycznie, a od strony Rudzkiej jest i plac zabaw dla maluchów. Co prawda szału nie ma bo tylko huśtawki, ale jest naprawdę czysto, dużo przestrzeni, woda, kaczki, sama natura :)
 
Witajcie,mam 25lat i jestem mama 10miesiecznej Julki.Mieszkam na Teofilowie. Chetnie poznam mamy,ktore (tak jak ja) maja dosc samotnych spacerow dookola bloku. Razem zawsze razniej :)
Zapraszam :)
 
reklama
Do góry