reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na spacerek z dzieckiem - kto się przyłączy (gdzie wyjść w łodzi z dzieckiem)

reklama
Witajcie Dziewczyny!!
Jestem tu nowa, ale od dłuższego czasu poszukuję innych mam do spacerków. Mam 11 miesięczną córeczkę. Bywamy najczęściej w Manufakturze, na Zdrowiu, ale możemy dojechać w praktycznie każde miejsce. Chętnie wybierzemy się do parku źródliska;) Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na decyzję kiedy i o której;)
 
chodzilam do szkoly na ksiezy mlynie, to wiem juz gdzie ten park, daleko nie mam. Pogoda zrobila sie okropna, ja co prawda mam niewielkie mieszkanko ale na kawe do siebie mamusie z maluszkiem zaprosic moge jakby ktoras byla chetna na gorna przyjechac. Maciek jest wniebowziety jak nowa ciocia przychodzi albo jakies dziecko.

Mój maz teraz codzienie pracuje od rana czasem do wieczora i mackowi mamusia juz czasem nudzi chyba.:)
A ja dzisiaj wielkie sprzatanie.

dziewczyny moze macie jakis pomysl na mieso schabowe jak je zrobic, nie jestem dobra w gotowaniu a schabowego to moze raz robilam na patelni.mój tata robi w piekarniku ale ja nie mam piekarnika sprawnego narazie
 
reklama
Do góry