reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadmierne pocenie

A to dobrze, bo muszę mojemu coś na stopy kupić, a skoro mówicie, ze działa, to nie będę kombinować i niepotrzebnie kasy wydawać, tylko Antidrala zapodam :)
 
reklama
Również z czystym sumieniem polecam ANTIDRAL (ok.18zł w aptece)
Szkoda tylko, że odkryłam go dopiero jak miałam ponad 21 lat i tyle czasu musiałam biegać w luźnych bluzach i swetrach :( Stosuję, go co kilka dni na noc
Boję się tylko czy napewno można go stosować podczas ciąży, a potem karmienia piersią?
Wiecie coś na ten temat?
 
Również z czystym sumieniem polecam ANTIDRAL (ok.18zł w aptece)
Szkoda tylko, że odkryłam go dopiero jak miałam ponad 21 lat i tyle czasu musiałam biegać w luźnych bluzach i swetrach :( Stosuję, go co kilka dni na noc
Boję się tylko czy napewno można go stosować podczas ciąży, a potem karmienia piersią?
Wiecie coś na ten temat?
w ciazy i pozniej podczas karmieia piersia pot to mnie poprostu zalewal, mialam istne tornado hormonow i tak jak piszesz mm&sm ANTIDRAL rewelacja a i pytalam lekarza i ponoc mozna stosowac w czasie karmienia nie ma tam zadnych srodkow ktore moglyby zaszkodzic:tak: pozdrawiam:-)
 
ja sie dołanczam do ponarzekań na pocenie.. od porodu poce sie jak szczur. w ciągu dnia nie tak mocno ale w nocy strasznie sie poce normalnie cała piżama mokra.. :(
 
reklama
wystarczy dobry antyperspirant . ja używam taki w sztyfcie ;p nalezy przede wszystkim zmieniac antyperspirant co jakis czas ;p
 
Do góry