reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastepny dzieciaczek?

reklama
jestem wlasnie w oczekiwaniu na okres a konkretniej w oczekiwaniu na jego brak heh ... tylko po tym jak staralam sie o Wiki rok czasu jakos nie robie sobie nadziei ze teraz pojdzie tak za pierwszym razem :( okres powinnam dostac pojutrze wiec zobaczymy ...
 
Cześć dziewczyny,
dawno mnie tu nie było, ale starałam się poczytywać forum, tym bardziej że teraz mam dwa fora do czytania.
My zdecydowaliśmy się w lutym że spróbujemy z druga dzidzią, ale nie specjalnie liczyłam że coś z tego wyjdzie, tym bardziej że o córcie staralismy się dwa lata i tu nagle za pierwszym razem nam wyszło. Powiem wam, że byłam trochę załamana, bo miałam troszkę inne plany, tak na poważnie to zajść w ciążę na wakacje a tu szast prast i dzidzia w listopadzie będzie. Po pierwszym szoku oczywiscie radość, bałam sie o pracę, o finanse o moje samopoczucie, o męża, o Anię (przecież ona taka mała...) a teraz to już wszystko mnie cieszy i już się nie mogę doczekać kiedy synus pojawi się na świecie. Mam 32 lata i wcale nie uważam się za starą jak na rodzenie dzieci. Owszem będzie to moje już ostatnie dziecko, ale jesli ktoś ma nie ciekawą sytuację finansowo-rodzinną to nie widzę w tym nic dziwnego żeby odłożyć takie decyzje jak kolejne dzieci. Dzieci po 30-tce tez się rodzi i to całkiem zdrowe. Polecam
 
wow jot79 moje gratulacje!!!naprawde staraliscie sie 2 lata a potrm tak pierwszy strzal? to moze i dla mnie jest nadzieja ze tym razem pojdzie szybciej:)ja tez nie uwazam ze 32 lata to za pozno :)
 
No to dziewyczyny trzymam kciuki, oczywiście tobie Monia braku okresu!
Ja myślę, że w wieku 32 lat też się zdecyduję, teraz mam 29 i jeszcze jakoś nie jestem przygotowana na drugie :(
Jeszcze raz powodzenia!
 
reklama
Jot gratuluje :))) Cudowna nowina :)

Moja kolezanka ma lat 35 ,rok temu urodzila dziewczynke,a teraz robi sobie drugie w lipcu tez taki ostatni dzwonek :)

Ja Natalke robilam pol roku,a Kinia to rowniez jeden strzal byl.. wlasciwie jeden weekend :)
 
Do góry