reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza tfurrrczość radosna :D

happybeti

show must go on...
Dołączył(a)
25 Listopad 2010
Postów
6 138
Miasto
Søllinge
To jest wątek dla wszystkich,które lubią coś robić albo podziwiać czyjeś talenty:).Mam na mysli dosłownie wszelką aktywność w tym temacie,czyli np. biżuteria,kartki własnoręcznie robione,decoupage,hafty,dekoracje świąteczne,torty urodzinowe dla dzieci,albumy dzieciaczków,ciekawe fotografie - wszystko to,co sprawia,że nasze życie jest fajniejsze i bardziej kolorowe:).

Cass,Ty pytałaś o dekoracje wielkanocne.Ja pamietam,jak moja siostra raz zrobiła cos fajnego- na parapecie okna stał przezroczysty wazon z gałązkami wierzby japońskiej, a nich wisiały "pisanki- witrażyki".Wycina się z brystolu jakby ramkę(tak z 4-5 mm szeroką) w kształcie jajka,okleja z obu stron kolorową bibułką(tą gładką,nie karbowaną) i gotowe:)- pięknie wyglądało właśnie na tle okna,bo światło przeświecało przez nie.Można zamiast bibułki uzyc np. serwetek z motywami świątecznymi:).
 
reklama
Strip,ale wg. mnie "własnoręczne "ciuszki jak najbardziej!:-):tak:
Sariska ,niestety,nie mam fotek,to w tamtym roku sis sobie zrobiła i nie myślałam,żeby uwiecznić:)
 
Ja raczej beztalencie :/ chyba że mam jakiś talent jeszcze nie odkryty, wstawiajcie swoje dzieła a może mnie olśni ;)))
 
reklama
skończone
 

Załączniki

  • _4141825.jpg
    _4141825.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 176
Do góry